Sejm upamiętnił Marka Grechutę w 10. rocznicę śmierci. Posłuchaj największych hitów artysty! [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Sejm upamiętnił Marka Grechutę w 10. rocznicę śmierci. Posłuchaj największych hitów artysty! [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Podkreślenie ogromnego wkładu Marka Grechuty w rozwój polskiej kultury oraz upamiętnienie go w 10. rocznicę śmierci znalazły się w podjętej dziś przez posłów w drodze aklamacji uchwale.  

Marek Grechuta był jedną z najwybitniejszych osobowości polskiej sceny muzycznej. Tworzył wbrew panującym modom muzycznym i literackim. Jego utwory od ponad pół wieku pozostają ponadczasowe. Jako kultowy wykonawca poezji śpiewanej w świadomości kolejnych pokoleń Polaków jest artystą wyjątkowym – czytamy w dokumencie.

Marek Grechuta – poeta, wokalista, kompozytor, malarz, autor tekstów i miłośnik poezji śpiewanej – zmarł 9 października 2006 r.

Największe przeboje Marka Grechuty:

Przy okazji zapraszam do portalu http://nostalgicznie.pl – gdzie znajdziecie bardzo wiele, starych, zapomnianych przebojów z lat Waszej młodości!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,504FaniLubię
18,035ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy