środa, 15 lipca, 2020

Sergiusz Papiński – Bóg, Honor i Ojczyzna!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Bóg, Honor i Ojczyzna! Te słowa usłyszał Sergiusz Papiński od swojej Matki. Te słowa, jak sam mówi „zakwaterowały się” w nim. Zgodnie z tymi słowami postępował.

W krótkim wywiadzie, bo to dopiero nasze pierwsze spotkanie z Bohaterem – dowiecie się jak walczył w partyzantce, jak w przebraniu żołnierza NKWD uciekł z Polski. Jakie szkolenia przechodził.

Zapraszamy do posłuchania. Pan Sergiusz mieszka w Anglii, ale jesienią znów będzie w Polsce i będzie to okazja do kolejnej rozmowy.
Podziękowania za umożliwienie wywiadu dla:
Marcina Najmana; Konrada Gałki, Jacka Adamczyka MMANIA.PL / ORANGE, Jacka Karczewskiego MMANIA.PL / ORANGE oraz Hotelu OSSA.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,464FaniLubię
18,040ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy