SKANDAL! Tusk oddaje hołd pomordowanym… w krótkich spodenkach!

2
6141

Politycy ubierają się różnie. Niektórzy sami potrafią doskonale dopasować ubranie do swojej sylwetki, inni korzystają ze wsparcia specjalistów, jeszcze inni mimo starań prezentują się kiepsko. Jednak to co zrobił przewodniczący Rady Europejskiej narusza wszelkie standardy dobrego smaku. Donald Tusk oddał cześć ofiarom zamachów w Brukseli w krótkich spodenkach!

Takiego zachowania polityka piastującego eksponowaną funkcję nic nie może tłumaczyć. Ani pogoda, ani inne „obowiązki”. Po złożeniu kwiatów pod tablicą upamiętniającą ofiary islamistycznych zamachów terrorystycznych na brukselskim lotnisku Zaventem Przewodniczący Rady Europejskiej udał się na maraton.

Donald Tusk oddając hołd tragicznie zmarłym był więc ubrany jak do biegu. Miał na sobie obuwie sportowe, t-shirt oraz krótkie spodenki. Swoim brakiem wyczucia chwili i dobrego smaku postanowił pochwalić się na Twitterze.

TuskSkandalZa: http://www.pch24.pl/

Eh, przypomina mi się piosenka Lecha Makowieckiego “Patriotyzm”:

Rządzą chłopcy w przykrótkich spodenkach,
Chleb drożeje, tanieją igrzyska…
Rozszczekała się w mediach nagonka;
Lepkie kłamstwo wylewa się z pysków…

Złodziej dzierży dziś klucze do banku…
Błazen mieni się dumnie Stańczykiem…
„Autorytet” wystawię na sprzedaż
Swe poparcie — za euro-srebrniki…

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

  1. Doprawdy, skandal! Powinien zabrać składany garnitur do plecaka i szybko narzucić przed biegiem. Hołd można oddawać tylko w stroju oficjalnym będąc przy tym napuszonym przynajmniej jak Prezes. Proponuję doczytać w jakiej intencji ten bieg był zorganizowany. I co, klapki powoli wskakują na swoje miejsce…? Skoro bieg był zorganizowany w hołdzie ofiarom zamachów to chyba też powinien bieg w garniturze, czy może się mylę? ;P
    pozdrawiam :)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here