Skandaliczny wpis! Dziennikarka porównuje nienarodzone dzieci do raka prostaty i nawołuje do kastracji księży! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Skandaliczny wpis! Dziennikarka porównuje nienarodzone dzieci do raka prostaty i nawołuje do kastracji księży!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Sejm przegłosował w zeszłym tygodniu projekt ustawy antyaborcyjnej i skierował ją do dalszych prac. Wywołało to oburzenie wśród środowisk feministycznych, które zaczęły prowadzić tzw. czarny protest. Słowo w tej sprawie zabrała również dziennikarka Superstacji Eliza Michalik, która na swoim profilu Facebook opublikowała skandaliczny wpis.

W swoim poście, dziennikarka nawołuje aby “wprowadzić obywatelski projekt ustawy zakazujący mężczyznom operacji raka prostaty”. Wpis oczywiście odwołuje się do tego, że w sejmie przeszedł obywatelski projekt ustawy zakazujący aborcji. Tym samym widać, że Michalik porównała ciąże do choroby, a poród do leczenia raka w bólach. Nie wiemy w jaki sposób można coś takiego skomentować, dlatego zostawiamy Państwa z całym wpisem:

“Tak, sądzę, że już najwyższy czas na obywatelski projekt ustawy zakazującej mężczyznom operacji raka prostaty poza trzema wypadkami: groźbą śmierci, groźbą amputacji penisa i groźbą całkowitej impotencji. Oczywiście nawet w tych wypadkach lekarz może odmówić mężczyźnie leczenia, jeśli sumienie mu na nie nie pozwala. A – i zapomniałabym o znieczuleniu, którego używanie, nawet w tych nielicznych, przewidzianych ustawą sytuacjach, byłoby ograniczone i opłacane z kieszeni pacjenta, nie refundowałby go NFZ. To logiczne: gdyby Bóg chciał, żeby mężczyźni byli zdrowi, nie zsyłałby na nich raka prostaty. Skoro zsyła, powinni go leczyć w bólach, bo taka jest najwyraźniej wola Pana. PS. Czy wspominałam już o projekcie przymusowej kastracji księży? Obowiązkowo.”

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,185FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy