w ,

Skrajnie antypolscy bojówkarze próbowali zakłócić marsz cieni!!! [WIDEO]

W ubiegłą niedzielę miał miejsce kolejny już – 13-ty Katyński marsz cieni. Rekonstruktorzy i sympatycy środowiska patriotycznego oddali hołd polskim obywatelom- oficerom Wojska Polskiego, Policji Państwowej, Korpusu Ochrony Pogranicza czy innych formacji mundurowych , którzy zostali brutalnie pomordowanych przez Radziecki aparat represji w 1940 roku. 

Marsz pierwotnie planowany był na 8 kwietnia br., w ramach 80. rocznicy tzw. „Zbrodni Katyńskiej”, ale został odwołany z powodu pandemii; przenieśliśmy więc organizację Marszu na wrzesień, w ramach rocznicy sowieckiej napaści na Polskę z 1939 r – podają organizatorzy – Instytut Pamięci Narodowej i Stowarzyszenie Grupa Historyczna „Zgrupowanie Radosław”. 

W niedzielę, 20 września 2020 r. o godzinie 15.00, spod Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie już po raz trzynasty wyruszył Katyński Marsz Cieni. Zgodnie z wytycznymi dotyczącymi covid-19 i obostrzeniami rady ministrów tegoroczny marsz przebiegł w bardzo skromny sposób. Ze wszystkich rekonstruktorów którzy się zgłosili, udział mogło wziąć jedynie 150. 

Jednak mimo skromnego wymiaru Marszu Katyńskiego nie zabrakło antypolaków spod tęczowej szmaty stojących przed kościołem Świętego Krzyża i dość pokaźnej grupy ludzi z KODu, stojącej przed Pałacem Prezydenckim. Marsz Katyński upamiętnia ofiary zbrodni, którą dokonał aparat sowieckiej Rosji.

Grupka aktywistów LGBT zebrała się na trasie marszu w celu sprowokowania patriotów. Lewaccy aktywiści mówili min. o nierównych prawach kobiet i mężczyzn, wzbogacając wywody, znanym sobie bełkotem.

Ktoś walczył za ten kraj nie po to żebym ja uciekał przed naziolami – mówi jeden z uczestników prowokacji, w momencie gdy jest pytany co manifestuje i dlaczego akurat podczas trwającego Marszu Cieni.

„Naziolami” nazwał patriotów którzy byli tam aby uczcić pamięć Polskich bohaterów z kampanii wrześniowej, tych którzy właśnie przeciw III Rzeszy walczyli.

Tak jak w zeszłych latach Marsz był zakłócany przez roztańczonych hindusów obsypujących się kolorowym proszkiem, teraz przyszła era profanacji Polskiej kultury i pamięci historycznej przez „polskich” aktywistów LGBT. Jest tyle miejsc w Warszawie gdzie mogliby manifestować swoje przekonania ale wybrali czas i miejsce w taki sposób aby sprofanować i poobrażać Polaków oraz wystawić o sobie świadectwo że historia ojczyzny ich kompletnie nie obchodzi, i plucie na Polskę to w środowisku 6 kolorowych aktywistów norma.

Wydawać by się mogło, że marsz będzie mógł dalej przebiegać z szacunkiem i bez żadnych inny ch zakłóceń, jednak przed Pałacem Prezydenckim  czekała już kolejna grupa mająca w poważaniu szacunek do ofiar zbrodni oraz polską historię.

W imię walki o konstytucję i równe prawa, ludzie środowiska LGBT, KODu i lewicy bez kszty moralności i kultury osobistej puszczali muzykę o zaprzestaniu nienawiści, która nijak miała się do powagi uroczystości marszowej. Katyński Marsz Cieni, upamiętniający morderstwo kadry oficerskiej Polski przechodził obok antypolskiej lewicowej manifestacji której wesoła muzyka była antagonizmem i praktycznie wyśmianiem Historii Polskiej. 

Jak widać sytuacje wyżej przytoczone tylko wskazują na to, że zbrodnie komunizmu  wobec Polski nie stanowią dla społeczności KODu, LGBT i innych lewackich środowisk żadnej świętości i mogą być zadeptywane w ludzkiej pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Pedofilia w duńskiej telewizji!

Unia Europejska profanuje polskie barwy narodowe!