Sprezentowana sześciolatka żoną afgańskiego duchownego! Karygodne praktyki muzułmanów! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 5 lipca, 2020

Sprezentowana sześciolatka żoną afgańskiego duchownego! Karygodne praktyki muzułmanów!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Sayed Mohammad Karim afgański mułła trafił do aresztu po tym, jak poślubił małą dziewczynkę. Sześciolatka miała być prezentem dla duchowanego, ale rodzice twierdzą, że została uprowadzona. Dobrotliwy duchowny nie zdążył skonsumować związku. Miał na to poczekać aż dziecko osiągnie dojrzałość… duchową.

Aresztowany 60 – letni mułła utrzymuje, że sześciolatka została mu przekazana w ramach „ofiary religijnej” przez jej rodziców. Jak tłumaczy, zdecydował się poślubić dziecko, by móc je wychować. Na weselu bawiło się 40 osób.

ZOBACZ: Jemen. 8-latka zmarła po nocy poślubnej z 40 latkiem! Oto islam w praktyce!

O skandalicznych praktykach muzułmanów poinformowane zostały władze prowincji Ghor i duchowny trafił do aresztu. Dziewczynka została przekazana do schroniska dla kobiet i dzieci. Urzędnicy twierdzą, że dziecko było przerażone swoją sytuacją i powtarzało jedynie jak bardzo boi się duchownego.

Jak ustalono, dziewczynka nie odniosła żadnych obrażeń fizycznych i nie była molestowana. Jak podają media, duchowny „prawdopodobnie zamierzał czekać ze skonsumowaniem związku do czasu osiągnięcia przez dziewczynkę dojrzałości duchowej”.

Rodzice dziewczynki zostali już odnalezieni. Tłumaczyli, że ich córka została porwana z rodzinnej prowincji Herat w czerwcu tego roku. Utrzymywali też, że nic nie wiedzieli o jej ślubie z duchownym i że nie wyrazili na niego zgody. Być może jest to tylko przyjęta linia obrony.

Za: pch24.pl, źródło: fakt.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,840FaniLubię
18,054ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy