w ,

Staszewski stanie oko w oko ze sprawiedliwością!

HQDEFAULT - ZDJ SCREEM YOUTUBE

Lewacki aktywista LGBT, Bartosz Staszewski stanie oko w oko ze sprawiedliwością. Stanie się tak za kreowanie przez tego człowieka, fałszywego wizerunku jednej z gmin, w której ośmielił się wywiesić tablicę “Strefa Wolna od LGBT”.

Staszewski, publikuje na swoich stronach zdjęcia ukazujące tabliczki z napisami “Strefa Wolna od LGBT”. Tabliczki te w dużym stopniu przedstawiają urzędowe. Skalę problemu potęguje fakt, iż strony aktywisty prowadzone są w kilku językach co sprawia, iż kłamstwo ma dużo większy zasięg niż tylko i wyłącznie Polska.

Poprzez swoje działania, lewacki aktywista narusza dobra osobiste gmin i niszczy ich dobre imię w świadomości społecznej. Czego się jednak spodziewać po piewcach liberalnych ideologii, którzy bardzo często tworzą swoją własną rzeczywistość w celu udowadniania swoich racji.

Zdecydowaliśmy się wystąpić na drogę prawną przeciwko p. Staszewskiemu ponieważ opisanie przez niego naszej gminy, że jest ‘strefą wolną od LGBT’ jest kłamstwem sugerującym, że w naszej gminie istnieje dyskryminacja czy segregacja ludzi na podstawie jakichkolwiek kryteriów. Nic takiego nie ma miejsca – komentował sprawę Wójt Gminy Zakrzówek.

Gmina Zakrzówek przyjmuje wszystkich chętnie, turystów, inwestorów, nie mamy do nikogo żadnych uprzedzeń. To, że Pan Staszewski przypisuje nam takie ujemne
i powszechnie potępiane cechy jest nie tylko krzywdzące i zniesławiające władze Gminy i mieszkańców naszej lokalnej wspólnoty. Pan Staszewski przeprowadził tę akcję ponieważ Rada Gminy Zakrzówek przyjęła w swoim czasie deklarację prorodzinną, w której – tak jak większość mieszkańców – opowiada się za tradycyjnymi wartościami rodzinnymi.

Opublikowani kłamliwych informacji przez Staszewskiego spowodowało ogromną falę bejtu i nienawiści pod adresem mieszkańców gminy i jej samej. Najgorsze w całej sytuacji jest to, iż nienawiść z jaką potraktowana została gmina, oparła się nie tylko o internet, ale i tradycyjne metody. To bardzo niebezpieczne. Coraz częściej niestety, pewne środowiska szczują ludzi na przedstawicieli tradycyjnych wartości.

Sprawę szczucia uprawianego przez Staszewskiego, skomentował również prawnik pracujący dla Gminy Zakrzówek:

Ta sytuacja spowodowała, że zarówno dobre imię jak  wizerunek gminy został naruszony. To z kolei wpływa na postrzeganie mieszkańców gminy przez pozostałych obywateli Polski. Pytania – przez telefon, przez internet, które się pojawiły po publikacji przez pozwanego o rzekomej ‘strefie wolnej od LGBT’ jasno to pokazały, że ludzie uwierzyli fałszywej informacji i na jej podstawie wyrobili sobie opinię o mieszkańcach gminy i jej władzach.

Całość zakłamanego artykułu jaki aktywista przedstawił na swoich stronach, prócz hańbiących, kłamliwych zdjęć zawiera również sfałszowany wywiad z Wójtem Gminy Zakrzówek. Wpis ten, przedstawił gminę jako siedlisko nienawiści kierowanej w stosunku do osób LGBT, przy czym to właśnie nienawiść wobec gminy jest efektem zakłamania Barta Staszewskiego. Czyn ten jest z pewnością obrzydliwy i porównać można go jedynie do równie obrzydliwych propagandzistów z krajów takich jak Związek Radziecki, czy Trzecia Rzesza.

Istnienie tzw. stref wolnych od LGBT, to fanaberia Staszewskiego. Miejsca takie w Polsce nie istnieją. Pan Staszewski jest kłamcą i oszustem. Jego działania to uderzenie nie tylko w poszczególne gminy, ale całe społeczeństwo ludzi, ktorym polskie wartości tradycyjne są bliskie.

W procesie, Gminę Zakrzówek wspierać będzie Reduta Dobrego Imienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Sprawa reprywatyzacji – ciąg dalszy!

Prezydent zabiera głos w sprawie piątki dla zwierząt!