Sumliński będzie zeznawać ws. śmierci Andrzeja Leppera! Czy dojdziemy do prawdy kto był "seryjnym samobójcą"? - PrawicowyInternet.pl
środa, 3 czerwca, 2020

Sumliński będzie zeznawać ws. śmierci Andrzeja Leppera! Czy dojdziemy do prawdy kto był “seryjnym samobójcą”?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Na Facebooku dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński, autor książki „Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera”, zamieścił zdjęcie wezwania do prokuratury „w charakterze świadka w sprawie (…) dotyczącej doprowadzenia Andrzeja Leppera w dniu 5 sierpnia 2011 roku namową lub poprzez udzielenie pomocy do targnięcia się na własne życie”.

Milowy krok – ku prawdzie! Przełom w sprawie niewyjaśnionej śmierci Andrzeja Leppera!

Liczne głosy, wskazujące na nieprawdziwość określania śmierci lidera Samoobrony, jako „samobójstwo”, począwszy od tragicznej daty 5 sierpnia 2011 roku, budzące ogromne kontrowersje fakty, słowa wiarygodnych świadków – zdawałoby się, wszystko na nic, patrząc na fakt umorzenia śledztwa Prokuratury już jesienią, 2012 roku.

Prawda jednak nie zginęła – czekała na odpowiedni moment.
Ten właśnie nadchodzi.

Wzbudzająca ogromne emocje, wydana w listopadzie 2016 roku książka „Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera”, odsłaniająca kulisy jego śmierci, dowodząca, iż śmierć lidera Samoobrony nie była skutkiem targnięcia się na życie, zainteresowała również polski wymiar sprawiedliwości.

Czy Andrzej Lepper wiedział za dużo?

Poniżej – załączone wezwanie na przesłuchanie w charakterze świadka. Początkowo wyznaczone na 25 stycznia, z racji wcześniej zaplanowanego urlopu z rodziną musiało zostać przesunięte na 2 lutego – niemniej jednak zadecyduje ono, czy niedbale przeprowadzone śledztwo zostanie wznowione, a określając precyzyjniej – czy prawda o śmierci Andrzeja Leppera ujrzy światło dzienne nie tylko drogą wydanych książek, ale przede wszystkim, drogą polskiego wymiaru sprawiedliwości – by imię byłego przewodniczącego Samoobrony zostało oczyszczone z łatki “samobójcy”, zaś sprawcy morderstwa – ukarani.

Wezwanie do Prokuratury niewątpliwie jest dopiero początkiem drogi, mimo to jednak, swoistym sukcesem jest fakt, iż droga ta właśnie się rozpoczęła – milowym krokiem!

Pozostaje mieć nadzieję na pójście za ciosem – przeprowadzenie sprawiedliwego śledztwa, dającego wiarygodne wyniki, ale nie tylko! W kolejce do sprawiedliwego osądzenia czekają liczne grupy ludzi, częstokroć usadowieni na szczytach władz, na czele z byłym prezydentem RP, Bronisławem Komorowskim, Pawłem Grasiem czy Krzysztofem Bondarykiem. Ruch w sprawie zagadkowej, a na pewno nie samobójczej, śmierci Andrzeja Leppera pokazuje jasno, że warto wyczekiwać kolejnych sukcesów, kolejnych etapów na drodze ku sprawiedliwości.

O kolejnych wydarzeniach nawiązujących do powyższego informowani będą Państwo na bieżąco.

Tymczasem po raz kolejny powiela się prawdziwość hasła, stanowiącego motto każdej z wydanych dotychczas książek:
“Nigdy się nie poddawaj”.

Nie poddajemy.

Podążając za słowami bł. ks. Jerzego Popiełuszki:
“Prawda kosztuje dużo. Lecz wyzwala”.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,155FaniLubię
17,872ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy