w ,

Sumliński zdradza, dlaczego zamordowano Andrzeja Leppera: „miał haki na polskich polityków”

Jakie były okoliczności śmierci założyciela Samoobrony? Andrzej Lepper miał haki na polskich polityków? Kto inwigilował wicepremiera? Gościem Tematu Dnia był Wojciech Sumliński, pisarz i dziennikarz śledczy, który w rozmowie z Piotrem Otrębskim zdradził szczegóły „Niebezpiecznych związków Andrzeja Leppera.

Pytany o to, czy doczekał się pozwu od Bronisława Komorowskiego, mówił:

– Marzę o takim pozwie. Namawiam pana prezydenta z całego serca, żeby podał mnie do sądu, składam wnioski do prokuratury, żeby pan prezydent Bronisław Komorowski odpowiedział za to, co zrobił. Od co najmniej dwóch lat nazywam go przestępcą. Pan prezydent Bronisław Komorowski nigdy nie poda mnie do sądu – stwierdził Sumliński – Nie doczekałem się żadnego pozwu, także od pana tłumacza (ws. plagiatu – przyp. red.). Czekam na te pozwy – dodał.

KUP NOWĄ KSIĄŻKĘ WOJCIECHA SUMLIŃSKIEGO:

Dziennikarz zapowiedział, że sam „będzie wytaczał procesy” m.in. Bronisławowi Komorowskiemu i odniósł się także do „afery plagiatowej”.

Zdaniem Sumlińskiego, w książce „Niebezpieczne Związki Andrzeja Leppera” dochodzimy do granicy tajemnicy państwowej

Andrzej Lepper miał haki na polskich polityków. Miał dużą wiedzę. Miał materiały, którymi mógł szantażować Waldemara Pawlaka, Leszka Millera i przede wszystkim Donalda Tuska. Jego wiedza dotyczyła i Fundacji Pro Civili, ale przede wszystkim kulis zawiązania umowy gazowej, nazywanej „gazowym przekrętem stulecia”. Ci trzej panowie odegrali w tej historii główną rolę – mówił Wojciech Sumliński

Gość Tematu Dnia wyjaśniał, kim jest Zbigniew Stonoga i co robił wokół Andrzeja Leppera, a także dlaczego polskie służby specjalne interesowały się liderem Samoobrony. Wojciech Sumliński odniósł się także do faktów dotyczących katastrofy smoleńskiej, które sugerowałyby, że nie była to „zwykła katastrofa”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

SKANDAL? Niemiecki rząd wspierał fundację Clintonów!

Wyciekło policyjne wideo z Sylwestra w Kolonii. Słyszycie krzyki kobiet? Policja stała tuż obok! [WIDEO]