w ,

Super pomysł! PRowcy premier Szydło posłuchali Krzysztofa Gonciarza? Zagraniczni YouTuberzy będą promować nasz kraj?

„Żeby zadbać o wizerunek Polski za granicą, Ministerstwo Sportu i Turystyki zaprosi do nas wpływowych youtuberów, by na własne oczy mogli zobaczyć Polskę i później przedstawić ją swoim widzom” – pisze w piątek „Rzeczpospolita”.

Zgodnie z informacjami gazety za realizację projektu będzie odpowiadała Polska Organizacja Turystyczna, a akcji patronuje kancelaria premier Beaty Szydło.

„Pomysł na przeprowadzenie takiego programu narodził się wśród internautów. W XXI wieku politycy powinni czerpać inspirację do działania, także komunikując się przez internet” – tłumaczy w rozmowie z „Rzeczpospolitą” Paweł Szefernaker, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, który również pracuje nad tym projektem.

„Skutecznie robiliśmy to w kampanii wyborczej, a realizacja m.in. tego pomysłu pokazuje, że kontynuujemy nowoczesny kontakt z Polakami także w ramach prac w rządzie” – dodał. Jak pisze „Rz”, podczas kilkudniowej wizyty w Polsce, która zaplanowana jest na wiosnę 2018 roku, wideoblogerzy z Chin, Japonii, Europy Zachodniej oraz USA mają zwiedzić unikalne i spektakularne miejsca w naszym kraju, które przede wszystkim mają walor turystyczny.

Celem jest przedstawienie Polski jako kraju o bardzo szerokiej i atrakcyjnej ofercie turystycznej.

Za: PAP, TVP.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

WSTRZĄSAJĄCE ZEZNANIA! Posłuchaj jak wyglądała reprywatyzacja: „Pan M. traktował nas jako swoją własność. Jak wkładkę mięsną do mieszkania”

Lekarz przepisał cały majątek na żonę i daje jej po 19 tys. alimentów, bo nie chce płacić odszkodowania wobec pacjentki