Sylwester w Paryżu: policjantka skatowana w migranckiej dzielnicy! Macron grozi napastnikom [WIDEO]

3
18077

Grupa napastników w sylwestrową noc skatowała w podparyskim Champigny-sur-Marne funkcjonariuszkę policji – poinformował dziennik „Daily Mail”. Prezydent Francji Emmanuel Macron zapowiedział surowe kary dla sprawców ataku.

Zamieszki wybuchły pod Paryżem, gdy dużej grupie chuliganów odmówiono wstępu na prywatną imprezę. Na miejsce zajścia wysłano dwuosobowy patrol policji.

Policjantka oraz towarzyszący jej funkcjonariusz nie mieli szans w starciu z liczącym według doniesień nawet 300 osób tłumem.

Kobieta została przewrócona, a potem dotkliwie pobita i skopana. To brutalne zajście było filmowane przez jego uczestników, a nagranie później zostało przez nich opublikowane w sieci.

Jak informuje dziennik „Daily Mail”, funkcjonariusz próbował się bronić i chciał użyć wobec napastników gazu łzawiącego. Został jednak dotkliwie pobity. Napastnicy wywrócili radiowóz, a potem zbiegli.

Policjantka i jej kolega trafili do szpitala. Doznali wstrząsu mózgu i innych obrażeń, jednak stan zdrowia nie zagraża ich życiu.

Za: TVP.info

Komentarze:

komentarzy

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here