w , ,

Sylwester w Paryżu: policjantka skatowana w migranckiej dzielnicy! Macron grozi napastnikom [WIDEO]

Grupa napastników w sylwestrową noc skatowała w podparyskim Champigny-sur-Marne funkcjonariuszkę policji – poinformował dziennik „Daily Mail”. Prezydent Francji Emmanuel Macron zapowiedział surowe kary dla sprawców ataku.

Zamieszki wybuchły pod Paryżem, gdy dużej grupie chuliganów odmówiono wstępu na prywatną imprezę. Na miejsce zajścia wysłano dwuosobowy patrol policji.

Policjantka oraz towarzyszący jej funkcjonariusz nie mieli szans w starciu z liczącym według doniesień nawet 300 osób tłumem.

Kobieta została przewrócona, a potem dotkliwie pobita i skopana. To brutalne zajście było filmowane przez jego uczestników, a nagranie później zostało przez nich opublikowane w sieci.

Jak informuje dziennik „Daily Mail”, funkcjonariusz próbował się bronić i chciał użyć wobec napastników gazu łzawiącego. Został jednak dotkliwie pobity. Napastnicy wywrócili radiowóz, a potem zbiegli.

Policjantka i jej kolega trafili do szpitala. Doznali wstrząsu mózgu i innych obrażeń, jednak stan zdrowia nie zagraża ich życiu.

Za: TVP.info

3 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Krzysztor “Ator” Woźniak i Dariusz Matecki podsumowują 2017 rok! Prawie 2-godzinny vlog na kanale Wideoprezentacje

W Polsce rozpoczęła się walka z pedofilami a w Niemczech wyszło na jaw, że Jugendamt oddawał dzieci pod opiekę pedofilów!