w ,

Szaleństwa patologicznych aktywistów! “Jesteśmy od tego, żeby wyrwać z korzeniami Kościół katolicki z polskiego gruntu”

Postać podobnego typu wielu z nas miało możliwość poznać na kartach trygolii Władcy Pierścieni czy w Hobbicie. Golum, dawniej zwyczajny mieszkaniec Śródziemia, z czasem – spętany złem pierścienia oszalał i miotał się między życiem – a śmiercią, między rozumem – a szaleństwem.

Podobna sytuacja występuje wtedy gdy ludzki umysł, z natury dobry, odnajduje sobie ideologię zła, toczącą go jak choroba. Przykładem takiego człowieka jest Jakub Wątły, który przyjmując lewackie ideologie zaczął coraz mocniej popadać w szaleństwo i lewicową szurię. Jad jaki dziś przelewa pod adresem Kościoła Katolickiego, woła o pomstę do nieba.

Wątły jest byłym dziennikarzem Superstacji i aktywistą lewicowym. Z jego wypowiedzi wnioskować można, że jest także skrajnie antykościelny. Co więcej, w swojej postawie jet również niebezpieczny.

Dla interesu Polski i wszystkich Polaków, żeby doprowadzić Kościół do samego dna, jakie tylko jest możliwe. Do tego, żeby maczać jego mordę w całym złu, jakie na przestrzeni lat zrobił

Jesteśmy od tego, żeby wyrwać z korzeniami Kościół katolicki z polskiego gruntu i wrzucić go do ciemnej jamy, gdzie zajmą się nim wygłodniałe szczury.

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że człowiek ten znajduje posłuch i ludzie w istocie smutni, szukając powodu swych niepowodzeń, kierują się przeciwko Bogu i przeciw Kościołowi. Oto właśnie ta lewicowa mowa miłości i tolerancji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Plan Morawieckiego jak Plan Marshalla!

Śmierć księdza z rąk imigranta.