fot. twitter
w ,

SZOK!!! Dla BLM flaga konfederacka i flaga Norwegii to jedno i to samo!

O tym jak niemądrzy potrafią być ludzie możemy przekonywać się w zasadzie każdego dnia.
W ostatnim czasie rosnący w siłę ruch Black Live Matter, staje się przodownikiem jeśli chodzi
o kategorię popełnianych gaf i głupot.

W stanie Michigan zlokalizowany jest dość znany wśród turystów pensjonat – Nordic Pineapple. Jego właściciele zostali zalani falą nienawiści a poprzez to zmuszeni do zdjęcia flagi Norwegii, ktora do tej pory powiewała obok flagi Stanów Zjednoczonych. Postępowcy jak widać niezbyt wykształceni pomylili norweską flagę z tzw. “Rebel Flag”

It is a sad day at The Nordic Pineapple. We have decided to no longer fly The Norwegian flag on the front of the inn….

Opublikowany przez The Nordic Pineapple B&B Poniedziałek, 20 lipca 2020

W poście na Facebooku Kjersten Offbecker, której dziadek urodził się w Norwegii, pisze, że jest bardzo dumna ze swojego norweskiego pochodzenia i pragnie, aby ludzie mogli poznać fakty, zanim się podekscytują. Pisze również, że para ma dwoje adoptowanych dzieci, które są czarne – informuje Szwedzki portal.

To denerwujące, jak głupi potrafią być ludzie. Niezależnie od tego, czy flaga powiewa na wietrze, czy zwisa, nie przypomina flagi południowego stanu (…) Mają ten sam kolor, ale na norweskiej fladze nie ma gwiazd, a południowa flaga państwowa ma duże „x”, podczas gdy norweska flaga jest częścią krajów nordyckich, które wszystkie mają krzyże – tłumaczył właściciel Nordic Pinapple

Spanikowaliśmy, kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że ludzie w mieście myślą, że wywiesiliśmy flagę południowego stanu – dodał.

Brak elementarnej wiedzy szczególnie związanej z świadomością tego z kim walczymy, rodzi pytanie na temat bezpieczeństwa ludzi postronnych. Mając na uwadze powyższe, nikt tak naprawdę nie może czuć się bezpieczny, gdyż może być przypadkowo uznany za wroga.

Zadziwiające jest w przedstawionej wyżej sytuacji to, że właściciele są rodzicami adopcyjnymi dla dwójki czarnoskórych dzieci. Z pewnością chowają je w uwielbieniu dla biało-nordyckiej supremacji (ironia).

https://twitter.com/ChicagoOcean/status/1288643831844528130

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Najpóźniej do 2060 roku Polska zrezygnuje z węgla.

Wykopali rów politycznego dna! Budka, Gasiuk i Szczerba podważają wyniki wyborów prezydenckich!