Brawo! Szwajcarski kanton wprowadza wysokie grzywny za NOSZENIE BUREK! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Brawo! Szwajcarski kanton wprowadza wysokie grzywny za NOSZENIE BUREK!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Brawo Szwajcaria! W kantonie Ticino wszedł w życie zakaz noszenia burek czyli przykrycia głowy, noszonego dodatkowo oprócz chusty przez muzułmanki przestrzegające purdah.

Zakaz obowiązuje w miejscach publicznych, sklepach, restauracjach i urzędach. Osoby nie przestrzegające zakazu będą karane grzywną w wysokości do 10 tysięcy franków szwajcarskich. Zakaz dotyczy również turystów i został wprowadzony w wyniku referendum, w którym 2/3 głosujących wypowiedziało się przeciw noszeniu zasłon przez kobiety.

Burka zasłania całą głowę oprócz małego obszaru wokół oczu. Tak zwana pełna burka lub burka afgańska to strój zakrywający całe ciało, w tym również oczy, które są zakryte siatką umożliwiającą widzenie.

Ticino to najdalej wysunięty na południe kanton Szwajcarii. Włoskojęzyczny kanton Ticino obejmuje między innymi miasta Lugano, Locarno, Magadino, Bellinzona, Ascona i Mendrisio.

Za: http://polskaniepodlegla.pl/

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,130FaniLubię
17,914ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy