Szwecja: od 2015 imigranci dokonali już blisko pół miliona napadów na kobiety! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Szwecja: od 2015 imigranci dokonali już blisko pół miliona napadów na kobiety!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Z jednego z najbardziej bezpiecznych krajów świata, Szwecja błyskawicznie przeistacza się w kraj, w którym życie kobiet z każdym dniem staje się coraz bardziej zagrożone.

Liczba blisko pół miliona młodych kobiet – ofiar napadów i gwałtów – budzi grozę. Tym bardziej, że w 69 proc. przypadków napastnicy pozostają bezkarni. Ofiarami ataków najczęściej padają dziewczęta i kobiety w wieku 16-24 lat. Liczba ofiar takich przestępstw rośnie z roku na rok. Jak podają władze, w  29 proc. przypadków dochodzi do gwałtów, którym towarzyszą ciężkie obrażenia ciała.

Choć Narodowa Służba Śledcza nie kryła i nie kryje liczby takich przestępstw, szwedzka poprawność polityczna nie pozwala na podanie narodowości bandytów. – Nie wiemy jakie są przyczyny tak szybko narastającej fali napaści na kobiety. A do tego musimy pamiętać o równie zatrważających, nieujawnianych w statystykach próbach gwałtów i napaści na tle seksualnym – wyznaje Emily Hambruk z Narodowej Służby Śledczej.

Profesor Philip Estrada z Uniwersytetu Sztokholmskiego uważa, że jedynym pozytywnym zjawiskiem jest fakt, że ostatnio ogromna większość kobiet decyduje się na informowanie policji i ścisłą współpracę z nią. Profesor także miał problemy z wskazaniem przyczyn tak szybko narastającej fali przestępstw na tle seksualnym w Szwecji.

Według badań przeprowadzonych przez niezależnych analityków, aż 77 proc. napaści i gwałtów były dziełem imigrantów z krajów muzułmańskich. Natomiast ostatnie oficjalne rządowe badania na temat przestępczości imigrantów w Szwecji pochodzą z roku… 1996! Już wtedy liczba obywateli szwedzkich dokonująca napaści i gwałtów ze szczególnym okrucieństwem wynosiła tylko 30 proc. O pozostałej większości dyplomatycznie i wymownie milczano.

Za: pch24.pl, źródło sedmitza.ru, „Boras Tidning”

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,509FaniLubię
18,036ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy