Szwedzi chcą deportować nawróconą na chrześcijaństwo Irankę. Wiecie jaka jest kara za odejście od islamu w Iranie? - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Szwedzi chcą deportować nawróconą na chrześcijaństwo Irankę. Wiecie jaka jest kara za odejście od islamu w Iranie?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Zsolt Semjen, wicepremier Węgier zapowiedział, że jego kraj jest gotów przyjąć do siebie nawróconą na chrześcijaństwo Irankę, która ma być deportowana ze Szwecji.

Chodzi o aktorkę Aideen Strandsson. Kobieta nawróciła się z islamu na chrześcijaństwo. W roku 2014 przybyła do Szwecji, gdzie przyjęła chrzest i zmieniła nazwisko. W kolejnych latach dwukrotnie zwracała się do tamtejszych urzędników i władz z prośbą o azyl, ponieważ (jak sama przyznaje) boła się, że za porzucenie islamu po powrocie do ojczyzny grozi jej więzienie, a nawet śmierć. Niestety, jej prośby zostały odrzucone przez Szwedów i teraz ma ona zostać deportowana na Iranu.

– Powiedziano mi, że to moje życie i to nie jest ich problem. Skoro zdecydowałam się zostać chrześcijanką, to to jest mój problem – powiedziała Strandsson w rozmowie ze stacją CBN News.

Islam w praktyce. Kobieta katowana na ulicy przez tłum islamistów. Wideo!

Na historię nawróconej Iranki zareagował zastępujący przebywającego obecnie na wakacjach Victora Orbana, wicepremier Węgier Zsolt Semjen. Polityk zadeklarował, że „Iranka może znaleźć schronienie na Węgrzech”.

– Węgry nie odsyłają poszukujących azylu do krajów, gdzie ich ze względu na pochodzenie etniczne, religię czy poglądy polityczne może grozić im niebezpieczeństwo – powiedział Semjen w rozmowie z dziennikiem Magyar Idok. Dodał, że Węgry „zawsze rozróżniają migrantów ekonomicznych i prawdziwych uchodźców jak Strandsson.

– Będziemy chronić Węgry przed inwazją migrantów, ale pomagać wszystkim tym, którzy znajdują się w prawdziwym niebezpieczeństwie – podkreślił węgierskie wicepremier. Dodał, że w przeciwieństwie do muzułmanów „chrześcijanie łatwo integrują się z chrześcijańską kulturą europejską” i dlatego to na nich powinna być skierowana pomoc wszystkich państw Europy.

Źródło: kresy.pl, pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,170FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy