w ,

Ten film trzeba pokazywać opozycji do skutki! Timmermans i podwójne standardy ws. “praworządności”

“Ten film trzeba pokazywać do skutku wszystkim zwolennikom oddania Brukseli kompetencji do oceny czym jest tzw. “praworządność”. Nagrane w czasie kiedy francuska policja z bezwzględną brutalnością tłumiła protesty żółtych kamizelek. UE dwóch standardów. Hipokryzja i zakłamanie” 

O co chodzi z “wetem” i “praworządnością”?

– Na naszych oczach dzieje się historia. Niemiecki i brukselski establishment próbuje przeprowadzić rewolucję i stworzyć jedno państwo europejskie z siedzibą w Brukseli, a może w Niemczech. Polski głos jednak jest słyszalny. Rządząca Polską Zjednoczona Prawica nie pozwoli na próby ograniczenia naszej suwerenności i stworzenia z Polski fasadowej demokracji. Polska broni nie tylko swoich, ale także interesów innych państw, broni ich suwerenności. Bronimy także traktatów europejskich. Unia pozostanie Europą ojczyzn, tak jak zapisano w tych traktatach. Nigdy się nie zgodzimy na federalizację kosztem praw państw unijnych, kosztem Polski – powiedział Minister Sprawiedliwości  Zbigniew Ziobro.

Kto ma oceniać czy dane państwo jest “praworządne”? Niewiadomo – ale jak taka ocena mogłaby wyglądać możecie zobaczyć w wypowiedzi Fransa Timmermansa z 2018 roku. Znany z licznych ataków na politykę polskiego rządu Timmermans był pytany o to, czy nie mamy do czynienia ze stosowaniem podwójnych standardów. Jak powiedział, stawianie takich pytań jest „odwracaniem uwagi od głównego zagadnienia”. Dopytywany o brak reakcji KE na brutalność pacyfikującej protesty francuskiej policji odpowiedział tylko: “Francja akurat jest krajem, w którym prawo jest przestrzegane”.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Zniszczone życie i kariera futbolisty z powodu fałszywego oskarżenia o gwałt

Napisała KŁAMSTWA o Polakach. Internauci urządzili jej internetowe PIEKŁO a przeprosił sam ambasador Hiszpanii