w , ,

Terror: uchodźca z Sudanu zadźgnał właściciela francuskiego sklepu i jednego z klientów! Wielu ranił!

W Romans-sur-Isere w południowo-wschodniej Francji 33-letni uchodźca z Sudanu wszedł do sklepu z produktami tytoniowymi i dźgnął nożem jego właściciela oraz jednego z klientów. Według innej wersji, którą podała mediom burmistrz Marie-Helene Thoraval, rozpoczął swój atak od kolejki stojącej przed piekarnią. Następnie zaczął chodzić po mieście atakując przypadkowych przechodniów. Zabił co najmniej dwie osoby, a siedem kolejnych zostało rannych.

Mocno! “Eurokraci, w tym Angela Merkel powinni być sądzeni za przyjęcie miliona muzułmańskich imigrantów!”

Kiedy na miejsce dotarła policja mężczyzna klęczał na chodniku i się modlił do Allaha. W jego mieszkaniu znaleziono islamską literaturę oraz zapiski o tym jak bardzo nie podoba mu się mieszkanie w „kraju niewiernych”. Działanie mężczyzny od razu zaklasyfikowano jako atak terrorystyczny. Sprawą zajmie się biuro prokuratora ds. zwalczania terroryzmu. Pierwsze elementy śledztwa w sprawie Osmana „uwypukliły zdeterminowane działanie”, którego celem było „poważne zakłócenie porządku publicznego przez zastraszanie i terror”.

Poniżej jedna z ofiar islamskiego mordercy:

https://twitter.com/DamienRieu/status/1246547164882501637

W areszcie śledczym przebywają już: sprawca ataku, urodzony w 1987 r. Abdallah Ahmed Osman, który w czerwca 2017 r. przybył do Francji oraz określany jako „jeden z jego znajomych” drugi mężczyzna, który został zatrzymany „w mieszkaniu Osmana, ale nie przebywał tam na stałe”. Teraz na 48 godzin zatrzymano trzeciego Sudańczyka w związku z atakiem…

Sprawca zamachu uzyskał status uchodźcy 29 czerwca 2017 r., a 10-letnie pozwolenie na pobyt we Francji – w lipcu tego samego roku. Do sobotniego ataku nie był znany ani policji ani służbom wywiadowczym we Francji czy w Europie.

Za: stefczyk.info

Ziobro: “Polska słusznie nie przyjęła uchodźców. Broniliśmy naszej suwerenności przed obcą nam kulturą islamu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

WAŻNY APEL DO MŁODYCH! Woś: „To nie jest zwykła grypa. Apele, które słyszymy, to nie jest pic na wodę”

W Platformie nic się nie zmienia! [BUDKA ZŁAPANY NA WIDEO]