To byłoby śmieszne, gdyby nie było prawdziwe! Hiszpania: Nielegalni imigranci bez najmniejszych oporów „zakotwiczyli” na plaży pełnej turystów - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

To byłoby śmieszne, gdyby nie było prawdziwe! Hiszpania: Nielegalni imigranci bez najmniejszych oporów „zakotwiczyli” na plaży pełnej turystów

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Na jednej z plaż w Zahara de los Atunes, znajdującej nieopodal miejscowości Candiz na południowym wybrzeżu Hiszpanii doszło do niecodziennej sytuacji. Znajdujący się na niej turyści byli świadkami przypłynięcia pontonu z ponad 20 nielegalnymi imigrantami.

Gdy tylko „łódź”, na której płynęli imigranci dobiła do hiszpańskiej plaży jej pasażerowie, jak gdyby nigdy nic wyszli na brzeg i po prostu rozbiegli się pomiędzy zszokowanymi plażowiczami. Według hiszpańskich mediów najprawdopodobniej przybysze pochodzą z Afryki.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane telefonami komórkowymi turystów przebywających na plaży. Na zamieszczonych w sieci filmikach widać, jak ponton przybija do brzegu, a znajdujące się na nim osoby błyskawicznie rozbiegają się w różnych kierunkach. O wszystkim została poinformowana policja, jednak jej funkcjonariusze pojawili się na miejscu, gdy na plaży po nielegalnych imigrantach nie pozostał już żaden ślad.


Imigranci docierają na plażę pełną ludzi… przez PolandTV

Jak podaje portal wprost.pl „w przeszłości niejednokrotnie zdarzało się, że pontony z nielegalnymi imigrantami z Afryki przypływały do wybrzeży Hiszpanii. Zazwyczaj zdarzało się to w pobliżu enklaw Melilla i Cauta”. Z danych opublikowanych przez agencję Frontex wynika, że w ciągu pierwszych trzech miesięcy bieżącego roku do Hiszpanii trafiło około 7,5 tys. nielegalnych migrantów, czyli ponad dwa razy więcej w z analogicznym okresem roku 2016. Z kolei w czerwcu drogą morską do Hiszpanii usiłowało się przedostać 2,2 tys. osób.

Za: pch24.pl, źródło: wprost.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,182FaniLubię
17,888ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy