http://bit.ly/1IN40Xl
w , ,

TO KONIEC POLSKIEJ DEMOKRACJI!

Inaczej nie da się już skomentować debilizmów wypisywanych w polskojęzycznych mediach przez opłacanych przez Niemców dziennikarzy. Głupota tych ludzi jest na tyle porażająca, że nie można do nich podchodzić na poważnie.

„To jest wstrząsające, że my sami, nasz rząd, nasze urzędy, łamią polskie prawo do tego stopnia, że cały świat zwraca na nas oczy” – powiedział w TVN24 lider KOD, Mateusz Kijowski. Alimenciarz wypromowany przez środowisko „Gazety Wyborczej” ponownie atakuje Polskę, dalej jeździ po Europie i wygaduje głupoty na temat naszej ojczyzny. Większość ludzi na świecie nie wie nawet gdzie leży Polska, dużo osób myli państwa „Holland”/”Poland” i nie potrafi podać ani jednego sławnego Polaka – tym bardziej nie obchodzi ich kwestia Trybunału Konstytucyjnego założonego przez komunistycznego mordercę Wojciecha Jaruzelskiego.

Niestety ale artykuły pojawiające się w zachodniej prasie, pisane głównie przez ideowych popleczników michnikowej gazety, odpychają od Polski turystów. Najlepszym tego przykładem były Światowe Dni Młodzieży, podczas których cudzoziemcy przywozili ze sobą jedzenie w obawie przed „pustymi półkami w Polsce”. W wyszukiwarce Google wielu z nich przed przyjazdem znalazło informacje, ze Polska to „faszystowski”, „antysemicki”, „rasistowski” kraj, rządzony przez „nacjonalistyczny” reżim. Byli bardzo zdziwieni, że jesteśmy otwartą, rozwijającą się demokracją.

Może wreszcie pora skończyć z bezkarnością dziennikarzyn i politruków szkalujących dobre imię naszego kraju i narodu i wytaczać im procesy karne o zniesławienie? Polacy demokratycznie wybrali Prawo i Sprawiedliwość na czteroletnią kadencję i mam nadzieję, że w 2019 roku PiS w koalicji z antysystemowymi ugrupowaniami będą mogli zmienić konstytucję i na zawsze pożegnać się z patologiczną III RP!

► Subskrybuj mój kanał YouTube:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Francuzi w szoku! Skrajnie zradykalizowana 16-latka podżegała do aktów terrorystycznych!

Czeski dyplomata: Merkel chce eksperymentować z krzyżowaniem ras!