w ,

“Trzeba połamać im ręce!” Antifa grozi polskim patriotom na łamach Onetu należącego do Axel Springer

Onet należący do niemiecko-szwajcarskiego Axel Springer bierze w obronę i promocję terrorystyczną organizację jaką jest Antifa? Tak wygląda “wywiad” opublikowany na łamach tego antyrządowego portalu informacyjnego: Z jednej strony narodowcy atakowali tłum i bili się z policją, z drugiej młodzi ludzie, ubrani na czarno, którzy nie reagowali na tę sytuację”– pisze pytająco dziennikarz. Ale my tam byliśmy i działaliśmy. Wystarczyło nas kilku, żeby rozpędzić tę całą hołotę i to jest udokumentowane” – odpowiada anonimowy antifiarz, można się spytać – a czy w tej bajce były smoki?

“Jak głęboko sięga twoje doświadczenie walk ulicznych?” – pyta dziennikarz. “Wywodzę się z subkultury anarcho-punkowej. Ja i paru moich znajomych pamiętamy czasy bijatyk ze skinheadami z kijami baseballowymi. Przeżyliśmy wjazdy z siekierami na chatę, dewastacje, pobicia. Ja w swoim życiu trzy razy mierzyłem się z człowiekiem uzbrojonym w nóż, mam farta, nie wszyscy nasi przyjaciele go tyle mieli. To było znacznie bardziej skrajne od tego, co się dzieje teraz” – odpowiada rozmówca i dodaje: “Antifą będą też zupełnie normalni ludzie w tłumie, którzy rozumieją, że jeżeli ci faszyści atakują, to trzeba im połamać ręce i nie mają z tym problemu

A propos organizacji protestów i kierowania nimi, co myślisz o malowaniu haseł na kościołach? – pada kolejne pytanie. – […] Myślę, że dobra była strategia miękkich ataków w stylu podnoszenia krzyku wewnątrz czy malowania graffiti na kościołach” – pada odpowiedź. Następnie antifiarz atakuje kibiców: “Wiele z tych kibolskich grup zostało zinfiltrowanych, zideologizowanych i zorganizowanych przez neonazistów i jest to proces trwający od 20-30 lat.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0
1

Grodzki, głos Niemiec w twoim domu…

Liderka Strajku Kobiet opluła policjanta! Ozdoba: “Lempart popełniła przestępstwo. Zostanie ukarana!”