[UDOSTĘPNIJ! SZUKAMY SPRAWCY] Ukradł pieniądze na zakupy do produkcji obiadów dla ratowników medycznych. - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

[UDOSTĘPNIJ! SZUKAMY SPRAWCY] Ukradł pieniądze na zakupy do produkcji obiadów dla ratowników medycznych.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Ta podła gadzina włamała się do Karczmy Pod Kogutem w Szczecinie, która bierze udział w akcji #gastropomaga. Ukradł pieniądze przeznaczone na zakupu do produkcji obiadów dla ratowników medycznych. Udostępniam wpis ze strony restauracji:

“W okolicy godziny 6 nad ranem miało miejsce włamanie do naszej restauracji, skradziona została gotówka, która była przeznaczona na zakupy do produkcji obiadów dla ratowników medycznych z akcji #gastropomaga. Dania te przygotowaliśmy już 12 razy, codziennie przekazując zupełnie za DARMO 100 gorących posiłków ! Po dzisiejszym dniu jako grupa The Best Restaurants przekazaliśmy już 1200 obiadów!

Najbardziej smuci nas fakt, że w tej kryzysowej dla nas sytuacji, staramy się walczyć jak możemy, aby przetrwać i zachować miejsca pracy, a zarazem dalej działamy charytatywnie, fundując posiłki dla naszego zapracowanego sztabu medycznego!

Perfidny złodzieju jeśli to czytasz to wiedz, że okradłeś nie tylko nas, ale tez ludzi, którzy ratują ludzkie życia, pamiętaj o tym ze karma wraca!

PROSIMY UDOSTĘPNIAJCIE TEN POST ‼️‼️

Oczywiście przewidujemy nagrodę dla osoby, która przyczyni się do ujęcia sprawcy!Gwarantujemy anonimowość!

Wszelkie informacje możecie kierować do nas lub do Komisariatu Szczecin-Niebuszewo pod numerem ‭91 821 91 02‬‼️‼️

Liczymy na to, że wielka moc Facebooka zadziała również w naszej sprawie!”

https://www.facebook.com/KarczmaPodKogutem/posts/1503546189812729?__tn__=H-R

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,206FaniLubię
17,878ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy