Upoważnienie od królowej Wielkiej Brytanii do Brexitu - PrawicowyInternet.pl
środa, 15 lipca, 2020

Upoważnienie od królowej Wielkiej Brytanii do Brexitu

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Szesnastego marca, brytyjska królowa, Elżbieta II złożyła swój podpis pod ustawą upoważniającej swoją premier do rozpoczęcia negocjacji w sprawie Brexitu.

O podpisie królowej poinformował spiker parlamentu John Bercow. Brytyjski rząd negocjacje dotyczące opuszczenia Unii Europejskie chce rozpocząć już pod koniec marca.

Ustawę, upoważniającą premier Theresę May do rozpoczęcia negocjacji w sprawie Brexitu, brytyjski parlament przyjął w poniedziałek. Wcześniej Izba Gmin odrzuciła poprawki Izby Lordów, które po opuszczeniu wspólnoty przez Wielka Brytanię, gwarantowały prawa obywateli UE mieszkających na wyspach.

Za: narodowcy.net

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,476FaniLubię
18,036ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy