w

USA: Publiczna egzekucja dla gwałciciela 10-miesięcznej dziewczynki? Ludzie zbierają podpisy!

Zmarła 10-miesięczna dziewczynka zgwałcona prawdopodobnie przez partnera jej matki. Teraz ludzie zbierają na podstronie Białego Domu podpisy pod petycją w sprawie publicznej egzekucji dla gwałciciela.

Dziewczynka została znaleziona przez matkę w poniedziałek, w piwnicy swojego domu w Cottageville w Wirginii Zachodniej. Leżała posiniaczona na podłodze i nie dawała oznak życia. Przy dziecku znajdował się partner jej matki. Kobieta od razu zadzwoniła po policję. Po przewiezieniu do szpitala lekarze nie dawali wielu szans na uratowanie dziewczynki, która ostatecznie zmarła w środę. Prawdopodobna wersja zdarzeń wskazuje na to, że mężczyzna (chociaż bardziej “bestia”) zgwałcił dziecko i brutalnie uderzał pięściami w główkę.

Jeszcze w poniedziałek aresztowano Benjamina Taylora. Dziś, prócz zarzutu gwałtu, postawiono mu zarzut zabójstwa. Oskarżony nie przyznaje się do winy i twierdzi, że zszedł z dzieckiem do piwnicy zrobić pranie, po czym nie wie co się stało dalej, gdyż podobno stracił przytomność. Warto dodać, że Bejamin był w  przeszłości karany za posiadanie marihuany, prowadzenie samochodu pod wpływem narkotyków i groźby za pośrednictwem telefonu.

W taką wersję wydarzeń nie wierzą jednak ludzie, którzy domagają się kary śmierci dla mordercy. Mimo iż w tym stanie kara śmierci została zniesiona już dawno, to twórcy pomysłu mają nadzieję na zrobienie wyjątku w tym przypadku. Petycja powstała na podstronie Białego Domu i w ciągu 2 dni zgromadziła już 58 tysięcy podpisów. Biały Dom będzie musiał się ustosunkować do tego wniosku jeśli do 4 listopada będzie 100 tysięcy podpisów. Twórcy akcji są nie tylko za karą śmierci, ale domagają się publicznej egzekucji dla gwałciciela. Uważają, że “kara więzienia to za mało dla gwałcicieli dzieci”, piszą również, że “gdyby tacy przestępcy naprawdę bali się kary, gdy zostaną złapani, to może nie byli by tacy chętni do popełniania tych przestępstw”

W Polsce zbieramy podpisy pod inicjatywą ustawodawczą dot. wprowadzenia kary śmierci:

W nawiązaniu do tej informacji chciałbym Was zachęcić do złożenia podpisu pod ustawą przywracającą karę śmierci w Polsce. Są czyny za które jedyną karą może być właśnie kara śmierci, najlepszym tego przykładem jest Mariusz Trynkiewicz, który zabijał i gwałcił kilkunastoletnich chłopców…

Mam świadomość, że będąc w Unii Europejskiej i w Radzie Europy nie możemy stosować kary śmierci ale mam również świadomość, że skoro od 70 do 80 procent Polaków popiera karę śmierci w przypadku najgorszych przestępstw, to widzimy jak współcześnie wygląda demokracja.

Zbiórkę podpisów organizuje Partia KORWiN (obecnie WOLNOŚĆ) w ramach pakietu KORWiN dla Bezpieczeństwa, link do całej akcji, opis projektu ustawy oraz listę z podpisami znajdziecie tutaj: LINK

KARA ŚMIERCI WYKAZ PODPISÓW
KARA ŚMIERCI PROJEKT

https://www.youtube.com/watch?v=8ffvBTb0R4E

Za: dzienniknarodowy.pl

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Janusz Korwin-Mikke: muzułmanie z nas się śmieją! mówią: “Wasze córki będą w naszych haremach!”

Jacek Wilk o integracji europejskiej i umowach CETA/TTIP