USA: w ukradzionych adidasach łatwiej "walczyć z rasizmem"? WIDEO z obrabiania sklepu - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

USA: w ukradzionych adidasach łatwiej “walczyć z rasizmem”? WIDEO z obrabiania sklepu

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Przez Stany Zjednoczone przelewa się fala aktów bandytyzmu po śmierci czarnoskórego George’a Floyda zabitego przez policjanta. W wielu miastach dochodzi do rozruchów, niszczone i okradane są sklepy. Niszczona jest własność prywatna, prywatne biznesy budowane latami popadają w ruinę.

Taki stan rzeczy ma miejsce ponieważ jest na to przyzwolenie amerykańskich elit, które od zmierzają w kierunku skrajnego marksizmu. Dziś na ulicach Stanów Zjednoczonych możemy zaobserwować to, do czego może dojść oddając władzę skrajnej lewicy.

 

https://twitter.com/Piotr57663004/status/1268267395275202560

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,596FaniLubię
18,046ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy