W kopalni Wujek były “zamieszki”, stan wojenny to “wydarzenie kulturalne”, a rządy PiS to dyktatura i terror. Oto istota KOD-owego myślenia w jednym zdaniu!

1
9777

Po tym jak opozycja oficjalnie ogłosiła, że chce wypowiedzieć posłuszeństwo – bądź co bądź – zupełnie legalnie wybranej władzy, należy się zastanowić dokąd oni zmierzają? Dlaczego na ich czele stają alimenciarz, esbek, współpracownik tajnych służb PRL, tytan intelektu inaczej oraz koleś, który chciał aresztować papieża Franciszka? Czy pomysł z “wypowiedzeniem posłuszeństwa” w dniu 13 grudnia był ich autorską ideą, czy może jednak mają jakiegoś “inspiratora”?

Im dłużej przyglądam się zachowaniu totalnej opozycji (którą można już chyba oficjalnie nazywać antypaństwową), tym większe mam przekonanie, iż Jarosław Kaczyński jest w czepku urodzony. Po serii kilku poważnych wtop wizerunkowych rządu Beaty Szydło niczym manna z nieba spadło mu oświadczenie pt. “Stop dewastacji Polski”, które zakłada wypowiedzenie posłuszeństwa obecnej władzy w dniu 13 grudnia br. Oświadczenie to podpisali m.in.: Mateusz Kijowski, Krystyna Janda, Ryszard Petru czy Lech Wałęsa.

WIĘCEJ:

Jest nowy hymn KOD-u! ,,Pułkownik Mazguła padł” „Nie płaczcie matki, ni feministki Redaktor Blumsztajn wiezie nam gwizdki!”

Co ciekawe – na tej samej liście znalazły się również podpisy Adama Mazguły (sugerował, że stan wojenny to było wydarzenie kulturalne) oraz Krzysztofa Pieczyńskiego (chciał swego czasu aresztować papieża Franciszka). Jeśli do tego doliczymy wyskok Kijowskiego, który stwierdził, że górnicy w kopalni Wujek zginęli w wyniku “zamieszek”, to Kaczyński może być spokojny. Taka opozycja nigdy nie będzie w stanie zdobyć odpowiedniego poparcia, aby dokonać choćby lokalnego przewrotu.

Jedno jest pewne – silna opozycja, która patrzy władzy na ręce i punktuje nieprawidłowości jest w systemie demokratycznym niezbędna. Szkoda jednak, że jej obecnie nie posiadamy…

Za: niewygodne.info.pl

Internet MASAKRUJE protest KODu #13grudnia! Zobacz najciekawsze tweety!

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here