w ,

“Wałęsa, genów nie oszukasz! Wstyd!” Michał Gzowski trafnie ocenia Jarosława Wałęsę!

Jarosław Wałęsa dał popis chamstwa i wulgaryzmu. Aż ciężko uwierzyć, że pisał to na trzeźwo! Wstyd, że taka osoba reprezentuje Polskę w Unii Europejskiej. Nic dziwnego, że tacy ludzie są w stanie uderzać w naszą Ojczyznę na forum Parlamentu Europejskiego. 

“Bawię się z moją córeczką, a później słyszę Rydzyka. Na tego skur… śliny szkoda, ale jak spotkam, to dostanie w pysk”, “Rydzyk to gnida, którą należy wykluczyć z życia publicznego” — napisał Wałęsa.

W jednym z komentarzy napisał: “Następna pizda internetowa?”, w innym: “Dobranoc cioto”

Wpisy Jarosława Wałęsy są skandaliczne. Nie tylko wylewa się z nich olbrzymia nienawiść do o. Tadeusza Rydzyka, ale w jednym z nich zawarta jest groźba karalna! Trafnie skomentował je Michał Gzowski z Solidarnej Polski: “Wałęsa, genów nie oszukasz! Wstyd!”

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu na rok więzienia skazał sąd w Gdańsku Bartłomieja W., wnuka Lecha Wałęsy. 22-latek był oskarżony o pobicie turysty ze Szwecji w 2018 roku, wraz z dwoma znajomymi.

W tym roku wyrok usłyszał również inny wnuk prezydenta i brat Bartłomieja. Dominik W. został skazany na 2 lata i 8 miesięcy więzienia m.in. za niebezpieczną jazdę samochodem po pijanemu, znieważenie policjantów i użycie przemocy wobec ochroniarza w lutym 2018 r. na terenie Gdańska. Ten wyrok uprawomocnił się. //za RadioZet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Przypominamy jak PO traktowała dziennikarzy, którzy krytykowali ich działania! [WIDEO]

Ziobro do Niemców: “Proponowane przez niemiecką prezydencję rozwiązania są ŁAMANIEM PRAWA”