WAŻNA deklaracja ministra Błaszczaka! Polska NIE PRZYJMIE imigrantów z Bliskiego Wschodu! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

WAŻNA deklaracja ministra Błaszczaka! Polska NIE PRZYJMIE imigrantów z Bliskiego Wschodu!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“My odpowiadamy, że nie przyjmiemy emigrantów z Bliskiego Wschodu i z Afryki Północnej zwanych “uchodźcami”. Dlaczego? Dlatego, że nie spowodujemy zagrożenia dla Polski i Polaków, bo sprowadzenie tych ludzi doprowadziłoby do spadku poziomu życia w Polsce. Widzimy co dzieje się na zachodzie Europy. Wystarczy pojechać do jakiegokolwiek dużego miasta w Europie i widać te getta, te strefy do których nie zapuszcza się policja!” – powiedział w “Salonie politycznym Trójki” szef MSWiA Mariusz Błaszczak.

Panie ministrze, Polacy trzymają Pana za słowo! Liczymy, że nie będą to puste obietnice i Polska nie stanie się kolejną strefą wojny dla islamskich nachodźców.

Przypomnijmy kto chciał przyjmować islamistów:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,585FaniLubię
18,051ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy