w ,

Ważny apel Patryka Jakiego: „Oddanie teraz władzy 3RP wbrew woli ludzi to szaleństwo”

Kolejny komentarz do zamieszania wewnątrz koalicji Zjednoczonej Prawicy. „My, jako drugi koalicjant tak samo jak w większości najważniejszych spraw tj. sądownictwo, dekomunizacja, fundamentalne reformy państwa – twardo stoimy po stronie PiS. Dziś nie ma żadnych powodów, aby grać jak opozycja zagra. Oddanie teraz władzy 3RP wbrew woli ludzi to szaleństwo” – napisał na Twitterze europoseł Patryk Jaki, jeden z czołowych działaczy Solidarnej Polski, partii współtworzącej rząd razem z Prawem i Sprawiedliwością i Porozumieniem.

Wcześniej Zbigniew Ziobro, prezes Solidarnej Polski napisał: “Lepiej jest wybory przeprowadzić korespondencyjnie 10 maja niż w apogeum pandemii. W sprawie majowych wyborów prezydenckich i głosowania korespondencyjnego wraz z Solidarną Polską stoimy po stronie Jarosława Kaczyńskiego i wspieramy go w tej kwestii”.

Czy Jarosław Gowin odrzucił ultimatum Jarosława Kaczyńskiego?

Media podają: “Według nieoficjalnych informacji Jarosław Kaczyński postawił Jarosławowi Gowinowi ultimatum w sprawie majowych wyborów prezydenckich. Szef Porozumienia miał zakomunikować członkom swojej partii, że się na to nie godzi. To zaś może wiązać się z wyrzuceniem ich z rządu.” Zastanówmy się komu na rękę może być rozpad Zjednoczonej Prawicy, szczególnie w okresie kryzysu spowodowanego pandemią? Odpowiedź poniżej!

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

#Pseudoekologia: Czy wiecie kto blokuje przekop Mierzei Wiślanej? Niemiecka Fundacja Heinricha Bölla!

„Kłamca i hipokryta chce wyznaczać moralne standardy w polityce”