Węgrzy stawiają kolejny mur uniemożliwiający nielegalne przekraczanie granicy! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

Węgrzy stawiają kolejny mur uniemożliwiający nielegalne przekraczanie granicy!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Rząd Węgier rozpoczął budowę „inteligentnych” zasiek na granicy z Serbią, których zadaniem będzie zapobieganie inwazji imigrantów przybywających z Bliskiego Wschodu oraz Afryki Północnej. Ogrodzenie będzie wyposażone w nowoczesne technologie, m.in. czujniki ciepła, ruchu oraz kamery nocne.

Premier Viktor Orban, pomimo niepowodzenia w ostatnim referendum w sprawie przyjmowania imigrantów oraz długotrwałej krytyki z jaką rząd węgierski spotyka się ze strony Brukseli, nie zamierza odejść od swojej polityki antyimigracyjnej. Dla powstrzymania napływu nielegalnych przybyszów na terytorium kraju, rząd węgierski rozpoczął budowę kolejnych już zasiek, które oprócz tego, że będą utrudniały nielegalne przekraczanie granicy, pozwolą także na zmniejszenie liczby żołnierzy strzegących pogranicza.

Zasieki, które niedługo powstaną na granicy Węgier i Serbii przez lokalne media są nazywane” inteligentnymi” ponieważ zostaną wyposażone w najnowocześniejsze technologie. Wśród nich znajdą się m.in. czujniki ciepła, ruchu, a także kamery nocne. Premier Węgier uzasadnia konieczność budowy takich konstrukcji, powołując się na układ migracyjny zawarty między Turcją i Unią Europejską.

W ubiegłym roku Węgrzy postawili pierwsze zasieki na długości 175 km. Pomimo tego, granice kraju udało się przekroczyć łącznej liczbie ponad 400 tys. imigrantów.

https://www.youtube.com/watch?v=ufCESvXRjQI

Za: pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,242FaniLubię
17,853ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy