w ,

EDIT ZE SPROSTOWANIEM do artykułu: W Warszawie strajk kobiet blokował karetkę na sygnale!

Informacja zamieszczona przez Jakuba Marciniaka, działacza Młodej Prawicy okazała się fake newsem, publikujemy jego oświadczenie:
Oświadczenie w sprawie video dotyczącego wczorajszej demonstracji na ul. Wilczej:
nagrywając wczoraj filmik, na którym widać jak osoby strajkujące nie przepuszczają ambulansu byłem przekonany, iż jest to prawda – obserwując protest widziałem to co opisałem. Dopiero dzisiaj rano po interwencji Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska dowiedziałem się, że karetka należy do tejże organizacji i zmierzała do miejsca oddalonego o blisko 100m od miejsca, w którym widać ją na udostępnionym filmiku. Niestety do tego czasu ze względu na szerokie zainteresowanie materiałem na portalu Twitter sprawa nabrała rozgłosu. Po uświadomieniu sobie mojego błędu zdecydowałem się usunąć posty zarówno na FB, jak i TT. Jako, że na skutek bardzo dużych zasięgów wpisu sprawa wymkneła się spod kontroli pragnę przeprosić wszystkie osoby, które zostały dotknięte zaistniałą sytuacją.

Oświadczenie w sprawie video dotyczącego wczorajszej demonstracji na ul. Wilczej:
nagrywając wczoraj filmik, na którym…

Opublikowany przez Jakub Marciniak Wtorek, 24 listopada 2020

—————-

“Warszawa. Ulica Wilcza. Protestujący nie przepuszczają karetki na sygnale” – pisze na Twitterze Jakub Marciniak z Porozumienia. “To jest nieodpowiedzialność. Ktoś może zginąć przez Strajk Kobiet” – dodaje i publikuje nagranie:

“Zgromadzenie powinno zostać rozwiązane. Niestety wiem co by się wtedy stało – wszystkie lewicowe media przypuściłyby nagonkę na funkcjonariuszy @PolskaPolicja, która tylko wywiązuje się ze swoich obowiązków” – komentuje dalej.

“A co, jeśli ta karetka jedzie do kogoś z rodziny protestujących? Zadali sobie takie pytanie? Pewnie nie było czasu…” – pyta Krzysztof Nowakowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Scheuring-Wielgus wreszcie odpowie karnie? Interweniuje minister Zbigniew Ziobro.

Demonstrujący atakują policję przed komisariatem. Nagrano tych barbarzyńców [WIDEO]