Wielki sukces zbiórki ks. Kancelarczyka! Dzięki wsparciu szczecińskich duchownych uzbierali już na 4 respiratory! - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Wielki sukces zbiórki ks. Kancelarczyka! Dzięki wsparciu szczecińskich duchownych uzbierali już na 4 respiratory!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Fundacja Małych Stópek organizuje wiele zbiórek, prosząc o wsparcie dla potrzebujących. Najczęściej jest to prośba o pomoc kobietom w ciąży i po urodzeniu dziecka. Jednak poprzez fundację, obrońcy życia wspierają również osoby starsze, chore, niepełnosprawne i bezdomne. Tym razem zbierali na respiratory do ratowania życia osób dotkniętych koronawirusem! 

Jak się okazuje Fundacja Małych Stópek uzbierała już na cztery respiratory!  “Ktoś spyta się, a skąd księdzu wziął się ten 4 respirator, skoro Małe Stópki przekazały szpitalowi pieniądze zaledwie na jeden. Tak, ale na drugi jest już uzbierane 60 tyś. zł, a ponadto oddzielnie księża wpłacili do fundacji już na półtora respiratora. O tej zbiórce od księży nie trąbiliśmy na prawo i na lewo, tylko im samym została przekazana prośba i przyznam się, że nigdy jeszcze tak szybko nie uzbieraliśmy 120 tysięcy zł. W dalszym ciągu prosimy o wpłaty na respiratory. Darczyńców po wpłacie proszę o sms na mój tel. 608 752 142 ile poszło…co jest wskazane, ale niekonieczne. Oby nam one nie były potrzebne” – informowała Fundacja Małych Stópek 5 kwietnia.

Tak naprawdę zbieramy na 4ty respirator. Ktoś spyta się, a skąd księdzu wziął się ten 4 respirator, skoro Małe Stópki…

Opublikowany przez Fundacja Małych Stópek Niedziela, 5 kwietnia 2020

Na dzień dzisiejszy trwa już zbiórka na piąty respirator!

STAN ZBIÓRKI NA RESPIRATORY NA 9 KWIETNIA Kto może, a jeszcze się nie dołożył niech to zrobi, a pozostałych proszę o…

Opublikowany przez Fundacja Małych Stópek Czwartek, 9 kwietnia 2020

“Kto może, a jeszcze się nie dołożył niech to zrobi, a pozostałych proszę o udostępnienie. Pamiętajcie o właściwym tytule darowizny, tak jak to napisałem pod numerem konta. Z całego serca dziękuję i modlę się, aby te respiratory nie były nam potrzebne” – pisze ks. Tomasz Kancelarczyk.Jednocześnie prosi darczyńców o sms na tel. 608 752 142 z informacją ile poszło pieniędzy na cel zakupy respiratorów.

Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA SZPITAL
księża wpisują DAROWIZNA RESPIRATOR

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA SZPITAL
księża wpisują DAROWIZNA RESPIRATOR

Oddajcie krew!

26 kwietnia miał odbyć się największy w Polsce Marsz dla Życia w Szczecinie. – Plakaty marszu są, ale marszu nie będzie, bo to nie jest czas na maszerowanie – teraz potrzebne jest działanie. Teraz potrzebna jest krew – twoja krew. Bo jak nie ty, to kto? Dołącz do oddających krew – zachęca ks. Tomasz Kancelarczyk z Fundacji Małych Stópek.

Szczecińska fundacja pro-life zachęca, żeby na mail KrewRatujeZycie@gmail.com przesyłać zdjęcia ze stacji krwiodawstwa ze swoim adresem, pod który organizacja prześle okolicznościowy brelok z przesłaniem kard. Stefana Wyszyńskiego.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,206FaniLubię
17,878ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy