w ,

Wielki sukces zbiórki ks. Kancelarczyka! Dzięki wsparciu szczecińskich duchownych uzbierali już na 4 respiratory!

Fundacja Małych Stópek organizuje wiele zbiórek, prosząc o wsparcie dla potrzebujących. Najczęściej jest to prośba o pomoc kobietom w ciąży i po urodzeniu dziecka. Jednak poprzez fundację, obrońcy życia wspierają również osoby starsze, chore, niepełnosprawne i bezdomne. Tym razem zbierali na respiratory do ratowania życia osób dotkniętych koronawirusem! 

Jak się okazuje Fundacja Małych Stópek uzbierała już na cztery respiratory!  “Ktoś spyta się, a skąd księdzu wziął się ten 4 respirator, skoro Małe Stópki przekazały szpitalowi pieniądze zaledwie na jeden. Tak, ale na drugi jest już uzbierane 60 tyś. zł, a ponadto oddzielnie księża wpłacili do fundacji już na półtora respiratora. O tej zbiórce od księży nie trąbiliśmy na prawo i na lewo, tylko im samym została przekazana prośba i przyznam się, że nigdy jeszcze tak szybko nie uzbieraliśmy 120 tysięcy zł. W dalszym ciągu prosimy o wpłaty na respiratory. Darczyńców po wpłacie proszę o sms na mój tel. 608 752 142 ile poszło…co jest wskazane, ale niekonieczne. Oby nam one nie były potrzebne” – informowała Fundacja Małych Stópek 5 kwietnia.

Tak naprawdę zbieramy na 4ty respirator. Ktoś spyta się, a skąd księdzu wziął się ten 4 respirator, skoro Małe Stópki…

Opublikowany przez Fundacja Małych Stópek Niedziela, 5 kwietnia 2020

Na dzień dzisiejszy trwa już zbiórka na piąty respirator!

STAN ZBIÓRKI NA RESPIRATORY NA 9 KWIETNIA Kto może, a jeszcze się nie dołożył niech to zrobi, a pozostałych proszę o…

Opublikowany przez Fundacja Małych Stópek Czwartek, 9 kwietnia 2020

“Kto może, a jeszcze się nie dołożył niech to zrobi, a pozostałych proszę o udostępnienie. Pamiętajcie o właściwym tytule darowizny, tak jak to napisałem pod numerem konta. Z całego serca dziękuję i modlę się, aby te respiratory nie były nam potrzebne” – pisze ks. Tomasz Kancelarczyk.Jednocześnie prosi darczyńców o sms na tel. 608 752 142 z informacją ile poszło pieniędzy na cel zakupy respiratorów.

Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA SZPITAL
księża wpisują DAROWIZNA RESPIRATOR

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA SZPITAL
księża wpisują DAROWIZNA RESPIRATOR

Oddajcie krew!

26 kwietnia miał odbyć się największy w Polsce Marsz dla Życia w Szczecinie. – Plakaty marszu są, ale marszu nie będzie, bo to nie jest czas na maszerowanie – teraz potrzebne jest działanie. Teraz potrzebna jest krew – twoja krew. Bo jak nie ty, to kto? Dołącz do oddających krew – zachęca ks. Tomasz Kancelarczyk z Fundacji Małych Stópek.

Szczecińska fundacja pro-life zachęca, żeby na mail [email protected] przesyłać zdjęcia ze stacji krwiodawstwa ze swoim adresem, pod który organizacja prześle okolicznościowy brelok z przesłaniem kard. Stefana Wyszyńskiego.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Czerwony aparatczyk obraża Prezydenta Dudę: “będzie musiał uciekać z Pałacu Prezydenckiego”

Rzecznik Episkopatu: “respektujmy zalecenia sanitarne także w czasie Wielkanocy”