w , ,

Wiemy kto dokonał zamachu! Wg Wyborczej była to ciężarówka a nie ISLAMSKI TERRORYSTA!

Zamachowiec wjechał ciężarówką w tłum ludzi. Zginęło co najmniej 80 osób. Wiele jest w stanie krytycznym w szpitalach. W Internecie pojawiła się cała masa nagrań przedstawiających makabryczny widok pomordowanych ludzi. 

Zamachowcem, który podczas obchodów Dnia Bastylii w Nicei na południu Francji wjechał w tłum ludzi był 31-letni mężczyzna, obywatel Francji, urodzony w Tunezji – poinformowała w piątek policja. Mężczyzna był znany służbom bezpieczeństwa.

Ciekawe czy europejskie media nadal będą pisać o “zamachowcu” czy może użyją wreszcie właściwego terminu “islamski terrorysta”. Prawda jest taka, że Angela Merkel, Martin Schulz, Papież Franciszek i inni lewicowi politycy otwarci na przyjmowanie imigrantów do Europy, są odpowiedzialni za kolejną masakrę europejskiej ludności.

Kolejny zamach, w którym islamista z zimną krwią morduje dziesiątki ludzi, w tym kobiety i dzieci a media nadal nie widzą połączenia “terroryzmu” i “islamu”. Ciekawe co tym razem wymyślą szwadrony lewackich mediów aby nie powiązać mordów z wyznaniem? Zamachowiec za dużo grał w gry komputerowe? Prawda jest taka, że “nie wszyscy muzułmanie to terroryści, ale wszyscy terroryści są muzułmanami”… 

Gazeta Wyborcza przeszła samą siebie! “Ciężarówka rozjeżdżała ludzi”… zatem to pewnie Transformers a nie islamista próbujący wymordować niewiernych. Tuż po zamachach warto zwracać uwagę jak media nazywają terrorystę i jak na siłę próbują uniknąć słów “islam”, “muzułmanin”, “religia”, “dżihad” – żałosne!

https://www.youtube.com/watch?v=Pyca_ohJPxk

Radykałowie islamscy od dawna zapowiadają, że zniszczą Europę nie w otwartej wojnie a poprzez demografię i zamachy, które spowodują paraliż strachu wśród rdzennych mieszkańców Europy. To już się dzieje, w niemieckich, szwedzkich czy brytyjskich szkołach są klasy, w których większość stanowią dzieci islamistów…

UWAGA. WIDEO dla +18! DRASTYCZNE:

https://www.youtube.com/watch?v=ZVV1V34hBd4

Trafny komentarz:

6 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

PILNE! Ponad 80 ofiar zamachu terrorystycznego we Francji! Terrorysta wjechał w tłum! (WIDEO)

DRASTYCZNE nagranie tuż po zamachu terrorystycznym w Nicei! (WIDEO +18!)