Wiemy kto dokonał zamachu! Wg Wyborczej była to ciężarówka a nie ISLAMSKI TERRORYSTA!

6
56210

Zamachowiec wjechał ciężarówką w tłum ludzi. Zginęło co najmniej 80 osób. Wiele jest w stanie krytycznym w szpitalach. W Internecie pojawiła się cała masa nagrań przedstawiających makabryczny widok pomordowanych ludzi. 

Zamachowcem, który podczas obchodów Dnia Bastylii w Nicei na południu Francji wjechał w tłum ludzi był 31-letni mężczyzna, obywatel Francji, urodzony w Tunezji – poinformowała w piątek policja. Mężczyzna był znany służbom bezpieczeństwa.

Ciekawe czy europejskie media nadal będą pisać o “zamachowcu” czy może użyją wreszcie właściwego terminu “islamski terrorysta”. Prawda jest taka, że Angela Merkel, Martin Schulz, Papież Franciszek i inni lewicowi politycy otwarci na przyjmowanie imigrantów do Europy, są odpowiedzialni za kolejną masakrę europejskiej ludności.

Kolejny zamach, w którym islamista z zimną krwią morduje dziesiątki ludzi, w tym kobiety i dzieci a media nadal nie widzą połączenia “terroryzmu” i “islamu”. Ciekawe co tym razem wymyślą szwadrony lewackich mediów aby nie powiązać mordów z wyznaniem? Zamachowiec za dużo grał w gry komputerowe? Prawda jest taka, że “nie wszyscy muzułmanie to terroryści, ale wszyscy terroryści są muzułmanami”… 

Gazeta Wyborcza przeszła samą siebie! “Ciężarówka rozjeżdżała ludzi”… zatem to pewnie Transformers a nie islamista próbujący wymordować niewiernych. Tuż po zamachach warto zwracać uwagę jak media nazywają terrorystę i jak na siłę próbują uniknąć słów “islam”, “muzułmanin”, “religia”, “dżihad” – żałosne!

Radykałowie islamscy od dawna zapowiadają, że zniszczą Europę nie w otwartej wojnie a poprzez demografię i zamachy, które spowodują paraliż strachu wśród rdzennych mieszkańców Europy. To już się dzieje, w niemieckich, szwedzkich czy brytyjskich szkołach są klasy, w których większość stanowią dzieci islamistów…

UWAGA. WIDEO dla +18! DRASTYCZNE:

Trafny komentarz:

Komentarze:

komentarzy

6 KOMENTARZE

  1. Nie, twierdzenie “nie wszyscy muzułmanie są terrorystami, ale wszyscy terroryści są muzułmanami” jest nieprawdziwe. Prawda jest dokładnie ODWROTNA. Czyli “nie wszyscy terroryści to muzułmanie, ale wszyscy muzułmanie są terrorystami”. Muzułmanin to ten kto podąża za nauką Mahometa i Koranem. Ten zaś jasno mówi, że celem muzułmanów jest szerzenie terroru wobec niemuzułmanów! Np. można o tym przeczytać w

    Sura 3:151 “My wrzucimy w serca tych, którzy nie uwierzyli, przerażenie [dosłownie: terror, no to arabskie słowo رعب] za to, iż oni dodawali Bogu jako współtowarzyszy to, czemu On nie zesłał żadnej władzy. Ich miejscem schronienia będzie ogień. A jakże złe to miejsce pobytu dla niesprawiedliwych” (przekład wg Bielawskiego)

    Więcej o tym słowie, oddanym tu jako przerażenie w http://corpus.quran.com/search.jsp?q=%D8%B1%D8%B9%D8%A8. Występuje ono w 5 miejscach Koranu i dotyczy siania terroru, przerażenia, horroru. To jest obowiązek każdego dobrego muzułmanina. Tego od niego wymaga Koran.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here