Winnicki: Angela Merkel ma krew na rękach! Również krew polskich obywateli [Wideo] - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

Winnicki: Angela Merkel ma krew na rękach! Również krew polskich obywateli [Wideo]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Źle się dzieje na Zachodzie, który zaczyna być Euroarabią, zaczyna być kalifatem – mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Sejmie, prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki.
– Niestety, ofiarami są nie tylko obywatele tamtych państw, ale również Polacy, którzy znajdują się w krajach Zachodu – dodał.

Pomimo tego, że jeszcze nie ma u nas problemu imigrantów na masową skalę to już zaczynają ginąć Polacy, to już zaczynają ginąć polskie kobiety – dodała Anna Wasiukiewicz. I przypomniała:
– W przeciągu ostatnich miesięcy w zamachach terrorystycznych zginęły cztery Polki. Począwszy od zamachów w Brukseli, w brukselskim metrze, gdzie zginęła 61- letnia Polka. Potem w Nicei zginęły dwie młodziutkie dziewczyny, turystki z Polski. I teraz ta ostatnia sprawa z Niemiec, gdzie Polka, młoda kobieta będąca w ciąży została w brutalny sposób zaatakowana i zabita przez syryjskiego imigranta.

Konferencja prasowa w Sejmie z udziałem przedstawicieli Ruchu Narodowego: Roberta Winnickiego, Anny Wasiukiewicz i Witolda Tumanowicza:

Anna Wasiukiewicz dodała, że Ruch Narodowy oczekuje od polskiego rządu, że będzie dbał o polskich obywateli, będzie bronił polskich kobiet i nie dopuści do wpuszczenia na teren Polski imigrantów, których narzuca Polsce Bruksela.

Prezes Ruchu Narodowego dodał, że za te ofiary i zamachy odpowiadają przede wszystkim elity europejskie.
– Ci politycy, którzy są proimigracyjni, którzy tak jak Angela Merkel zapraszają tutaj do Europy ludzi z obcych kręgów kulturowych – oni mają krew na rękach. Trzeba to mówić bardzo jasno, Angela Merkel jest odpowiedzialna za ofiary jakie giną w zamachach, jakie giną w całej Europie w wyniku polityki Wilkommenskultur.

MerkelImigracja

– Nie wystarczy w tej chwili już tylko nie wpuszczać imigrantów do Europy, ale należy się zastanowić nad deportacją tych, którzy już tutaj są – stwierdził szef mazowieckiej struktury Ruchu Narodowego, Witold Tumanowicz.
Robert Winnicki dodał do tego, że w tej chwili Polska powinna zacząć chronić swoje granice przed imigrantami, którzy już są w Europie.
– Należy przywrócić pełną kontrolę graniczną na naszych zachodnich i południowych granicach – postulował Winnicki. Inaczej, według Winnickiego, imigranci i terroryści będą przenikać do naszego kraju.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,244FaniLubię
17,846ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy