w

Winnicki: Angela Merkel ma krew na rękach! Również krew polskich obywateli [Wideo]

– Źle się dzieje na Zachodzie, który zaczyna być Euroarabią, zaczyna być kalifatem – mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Sejmie, prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki.
– Niestety, ofiarami są nie tylko obywatele tamtych państw, ale również Polacy, którzy znajdują się w krajach Zachodu – dodał.

Pomimo tego, że jeszcze nie ma u nas problemu imigrantów na masową skalę to już zaczynają ginąć Polacy, to już zaczynają ginąć polskie kobiety – dodała Anna Wasiukiewicz. I przypomniała:
– W przeciągu ostatnich miesięcy w zamachach terrorystycznych zginęły cztery Polki. Począwszy od zamachów w Brukseli, w brukselskim metrze, gdzie zginęła 61- letnia Polka. Potem w Nicei zginęły dwie młodziutkie dziewczyny, turystki z Polski. I teraz ta ostatnia sprawa z Niemiec, gdzie Polka, młoda kobieta będąca w ciąży została w brutalny sposób zaatakowana i zabita przez syryjskiego imigranta.

Konferencja prasowa w Sejmie z udziałem przedstawicieli Ruchu Narodowego: Roberta Winnickiego, Anny Wasiukiewicz i Witolda Tumanowicza:

Anna Wasiukiewicz dodała, że Ruch Narodowy oczekuje od polskiego rządu, że będzie dbał o polskich obywateli, będzie bronił polskich kobiet i nie dopuści do wpuszczenia na teren Polski imigrantów, których narzuca Polsce Bruksela.

Prezes Ruchu Narodowego dodał, że za te ofiary i zamachy odpowiadają przede wszystkim elity europejskie.
– Ci politycy, którzy są proimigracyjni, którzy tak jak Angela Merkel zapraszają tutaj do Europy ludzi z obcych kręgów kulturowych – oni mają krew na rękach. Trzeba to mówić bardzo jasno, Angela Merkel jest odpowiedzialna za ofiary jakie giną w zamachach, jakie giną w całej Europie w wyniku polityki Wilkommenskultur.

MerkelImigracja

– Nie wystarczy w tej chwili już tylko nie wpuszczać imigrantów do Europy, ale należy się zastanowić nad deportacją tych, którzy już tutaj są – stwierdził szef mazowieckiej struktury Ruchu Narodowego, Witold Tumanowicz.
Robert Winnicki dodał do tego, że w tej chwili Polska powinna zacząć chronić swoje granice przed imigrantami, którzy już są w Europie.
– Należy przywrócić pełną kontrolę graniczną na naszych zachodnich i południowych granicach – postulował Winnicki. Inaczej, według Winnickiego, imigranci i terroryści będą przenikać do naszego kraju.

Za: dzienniknarodowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Niemieckie władze już wiedzą co było przyczyną zamachów. „To nie islam! To gry i filmy kipiące przemocą”

Premier Szydło wyklucza przyjęcie imigrantów. „Chcemy pomagać, ale poza naszymi granicami”