Włochy: Imigranci z Iranu przebierali się za policjantów i okradali turystów - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 6 lipca, 2020

Włochy: Imigranci z Iranu przebierali się za policjantów i okradali turystów

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Imigranci przebrani za włoskich policjantów udawali, że dokonują kontroli antynarkotykowych. W rzeczywistości okradali ludzi.

Prawdziwej włoskiej policji udało się zatrzymać 13 osób, które należały do grupy przestępczej używającej w celu okradania turystów fałszywych legitymacji policyjnych.

Złodzieje okazali się być imigantami pochodzącymi z Iranu. Okradali ludzi z cennych przedmiotów i gotówki. Jak się okazało mieli oni swoje siatki przestępcze w całych Włoszech, m.in w Rzymie, Florencji, Mediolanie i Wenecji. Przestępcy działali głównie przy pensjonatach i kempingach.

Śledztwo wykazało, że wielu z nich przybyło na tereny Włoch nielegalnie.

Za: narodowcy.net

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,858FaniLubię
18,060ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy