Wojciech Cejrowski: Imigranci zniszczą Niemcy. Polska powinna stawiać mur! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Wojciech Cejrowski: Imigranci zniszczą Niemcy. Polska powinna stawiać mur!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wojciech Cejrowski w rozmowie z Andrzejem Rudnikiem (Radiowy Przegląd Prasy w Radiu Koszalin) skomentował masowy napływ imigrantów do Europy oraz do Meksyku. W Polsce praktycznie nie mówi się o problemie napływu imigrantów z Afryki do Stanów Zjednoczonych poprzez kraje Ameryki Południowej. Przyznam, że pierwszy raz o tym usłyszałem.

Fragment rozmowy:

“Jeśli Pan chce przyjąć do swojego domu jakiegoś somalijskiego imigranta, to niech ten imigrant wystąpi legalnie o wizę i niech polska placówka go sprawdzi […] jeżeli chce pan przyjąć do swojego domu imigranta, bo ma Pan takie słodkie serduszko, za moje pieniądze, za państwowe pieniądze, za pieniądze z podatków ma Pan słodkie serduszko, to niech Pan do siebie przyjmie do domu, weźmie odpowiedzialność za 20 lat, za tego człowieka aby go życiu ustawić. Niech to zrobi jakaś parafia, niech to zrobi jakaś instytucja humanitarna ale ten człowiek ma przyjechać do nas legalnie.”

Zapraszam do posłuchania:

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Wojciech Cejrowski: „Ukraińcy to gwałciciele i rzeźnicy!”

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,523FaniLubię
18,039ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy