w , ,

Wsparcie dla gmin, którym UE odmówiła funduszy! [WIDEO]

Kilka polskich gmin, pominiętych zostało. unijnym programie “Partnerstwo Miast”. Stało się tak ze względów ściśle ideologicznych. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro poinformował na wtorkowej konferencji prasowej, że gminy te pieniądze jednak otrzymają.

Mamy tutaj dobrą wiadomość (…) dla każdej gminy, która byłaby szykanowana w ten sposób przez KE z przyczyn ideologicznych, że MS rozpoznało wniosek gminy Tuchów ws. przyznania wsparcia i pomocy i biorąc pod uwagę to, że jest to gmina, która bardzo mocno bierze w swojej działaności wsparcia dla polskiej rodziny, w przekonaniu, że dobrze funkcjonująca rodzina (…) jest najlepszą gwarancją, że przestępczość nie będzie się rozwijać, że nie będzie przemocy domowej, że nie będzie przemocy wobec kobiet.

Komisarz unijna ds. równości odebrała unijne fundusze dla sześciu polskich miast, w efekcie wprowadzenia stref wolnych LGBT. Okazuje się, że informacje dotyczące wprowadzenia tych stref, były wyssanymi z palca bzdurami.

Zbigniew Ziobro podczas konferencji prasowej mówił między innymi o irracjonalnych powodach odebrania funduszy.

Możemy dziś gościć radny gminy Tuchów, to jest ta gmina, która stała się przedmiotem sankcji, można powiedzieć prześladowań ideologicznych ze strony p. komisarz Heleny Dalli, tylko dlatego, że radni gminy Tuchów mieli odwagę upomnieć się o podstawowe wartości związane z ochroną rodziny, wolności, tradycji. 

Zapewnił również o wsparciu polskiego rządu dla wszystkich gmin traktowanych w ten sposób, przekazując jednocześnie pokaźną sumę pieniędzy na potrzeby gminy Tuchów.

MS uwzględniło wniosek gminy Tuchów i przyznało kwotę trzykrotnie wyższą od tej, którą odebrała p. Dalli dla mieszkańców Tuchowa, z przekonaniem, że te środki będą dobrze służyć mieszkańcom… – mówił Ziobro.

Oto prawdziwy minister sprawiedliwości. Nie można pozwolić na sytuację rzeczywistego cenzurowania poglądów i niszczenia wolności słowa, przez unijne instytucje. Tym bardziej, jeśli cenzura dotyczy fałszywie oskarżanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Taternik w obronie krzyża

Polska pośród szaleńców. Szwecja Drag Queen