w

„Wyborcza” w pełnej krasie: Soros na okładce, a w środku deklaracja członkowska KOD

Pierwsza oficjalna „demaskacja Wyborczej” miała miejsce przed II turą wyborów prezydenckich w 2015 roku, kiedy to wewnątrz pisemka z Czerskiej znaleźć można było „stanowisko redakcji”. Redaktorzy Adama Michnika poparli w nim ubiegającego się o reelekcję Bronisława Komorowskiego, jednocześnie w sposób mocno niesmaczny opisując jego kontrkandydata. Kolejne miesiące następujące po przegranych przez „Wyborczą” wyborach prezydenckich, a potem i parlamentarnych, to już jawna i wulgarna agitacja polityczno-ideologiczna.

Aktualnie tuba propagandowa z Czerskiej postanowiła wypromować postać żydowskiego spekulanta, ostatnio znanego ze wsparcia islamskiej imigracji do Europy, którego facjata wylądowała na okładce weekendowego wydania „GW” (przypomnijmy, że Soros wykupił nie tak dawno część akcji Agory, by spółka ta mogła przetrwać ciężki okres braku rządowych zamówień).

To nie koniec atrakcji, jakie na czytelników czekają wewnątrz tego numeru. Znajdziemy w nim także deklarację członkowską Komitetu Obrony Demokracji z instrukcją dla ociężałych umysłowo, jak ją wypełnić. Jak widać formacja Kijowskiego (czy kto tam za nim stoi) potrzebuje nowych wolontariuszy, bo przecież pensje dla zarządu KOD-u znikąd się nie wezmą…

Za: dzienniknarodowy.pl

„EU Slowdown”, czyli jak Unia chce cenzurować internet poprzez ograniczanie szybkości transferu danych!

Skandal! Związek Ukraińców w Polsce namawiał do ubierania się w banderowskie barwy na koncert w Warszawie!