"Wyborcza" w pełnej krasie: Soros na okładce, a w środku deklaracja członkowska KOD - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

“Wyborcza” w pełnej krasie: Soros na okładce, a w środku deklaracja członkowska KOD

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Pierwsza oficjalna “demaskacja Wyborczej” miała miejsce przed II turą wyborów prezydenckich w 2015 roku, kiedy to wewnątrz pisemka z Czerskiej znaleźć można było “stanowisko redakcji”. Redaktorzy Adama Michnika poparli w nim ubiegającego się o reelekcję Bronisława Komorowskiego, jednocześnie w sposób mocno niesmaczny opisując jego kontrkandydata. Kolejne miesiące następujące po przegranych przez “Wyborczą” wyborach prezydenckich, a potem i parlamentarnych, to już jawna i wulgarna agitacja polityczno-ideologiczna.

Aktualnie tuba propagandowa z Czerskiej postanowiła wypromować postać żydowskiego spekulanta, ostatnio znanego ze wsparcia islamskiej imigracji do Europy, którego facjata wylądowała na okładce weekendowego wydania “GW” (przypomnijmy, że Soros wykupił nie tak dawno część akcji Agory, by spółka ta mogła przetrwać ciężki okres braku rządowych zamówień).

To nie koniec atrakcji, jakie na czytelników czekają wewnątrz tego numeru. Znajdziemy w nim także deklarację członkowską Komitetu Obrony Demokracji z instrukcją dla ociężałych umysłowo, jak ją wypełnić. Jak widać formacja Kijowskiego (czy kto tam za nim stoi) potrzebuje nowych wolontariuszy, bo przecież pensje dla zarządu KOD-u znikąd się nie wezmą…

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,128FaniLubię
17,911ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy