Wyłudziłaś kredyt? Boisz się odpowiedzialności? POPŁACZ SIĘ PRZED KAMERĄ. - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Wyłudziłaś kredyt? Boisz się odpowiedzialności? POPŁACZ SIĘ PRZED KAMERĄ.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Łódzcy funkcjonariusze CBA prowadzili śledztwo, w wyniku którego w piątek prokuratura postawiła zarzuty obecnej prezydent Łodzi Hannie Z. – podało CBA. Zarzuty dotyczą poświadczenia nieprawdy w dokumentach przy zaciąganiu kredytów i nie są związane z jej działalnością jako prezydenta miasta.

Z. sprawuje tę funkcję od 2010 roku, kiedy to kandydowała z ramienia Platformy Obywatelskiej. W 2014 r. została ponownie wybrana na urząd prezydenta miasta.

Pierwsza mała płoteczka pójdzie przed sąd. Dobrze, bardzo dobrze ale obywatele domagają się grubych, opasłych rybek w więzieniach. Dlaczego Bury nie siedzi w lochu? Dlaczego Tusk nie siedzi w lochu? Dlaczego Hanka nie siedzi w lochu? Dlaczego Nowak mógł zwiać na Ukrainę?

https://www.youtube.com/watch?v=2RP1O4HkV4A

W sumie to płacz za swoje grzeszki jest w Platformie znaną już metodą unikania kar za swoje winy:

Za: tvp.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,185FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy