w , ,

Za wsparcie dla imigrantów – GWAŁT

Lewica to taki specyficzny grunt, na którym historia nie robi wrażenia. Z nic ma się tam przeszłe doświadczenia. Żyje się z myślą – mnie to nie dotyczy, mnie to nie spotka. Nic bardziej mylnego!

Media wielokrotnie donosiły już o sytuacjach w których cierpią działacze wspierający imigrantów. Często zdarzało się, że imigranci atakowali w różny sposób aktywistów mających chęć im pomóc. Dochodziło już do mordów, gwałtów, pobić czy okaleczeń. Aktywiści jednak wciąż stoją przy swoim, co więcej nawet ci poszkodowani, bardzo często nie zmieniają podejścia. Nic tylko powinszować wytrwałości. Czy jednak faktycznie jest to właściwe? Obawiam się, że nie!

Ostatnia sytuacja wydarzyła się we Włoszech. Gwałt na szefowej ośrodka imigrantów.

Imigrancki gwałciciel – Hope Omnolodion – był podopiecznym pani prezes. Wielokrotnie, w swój dziwny i obleśny sposób, przywodzący na myśl kultury pierwotne, starał się zalecać do opiekunki. Dotykał ją lubieżnie, czy zachodził od tyłu, sprawiając olbrzymi dyskomfort kobiecie.

Po jednej z podobnych sytuacji, gdy zaloty bandyty zostały odrzucone, ten zaczął podduszać kobietę. Z nieznanych nikomu przyczyn, ta nie zgłosiła sprawy odpowiednim służbom, a jedynie poinformowała o zajściu swoich współpracowników.

Początkowo byłam przerażona tą sytuacją, i ze strachu nie wiedziałam jak mam się zachować – mówiła prokuraturze.

Później było już tylko gorzej. Przy kolejnym zajściu, podczas wspólnego wyjazdu do lekarza, prezes została zgwałcona. Przestępca groził jej nożem. Po całym zajściu zbiegł. Aktualnie jest wciąż poszukiwany, natomiast zgwałcona kobieta, żyje w ciągłym strachu przed tym, że koszmar powróci.

Takie są niestety skutki niekontrolowanego przyjmowania imigrantów, zupełnie odmiennych od nas kulturowo. Europejczycy nie są najwyraźniej w stanie pojąć, że proponowany przez nich multikulturalizm, bez poszanowania praw lokalnych istnieć nie może i jest zbrodnią popełnioną na cywilizacji europejskiej, niegdyś tak wspaniałej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Bandyta i anarchistyczny terrorysta Margot wyszedł z paki!

SZOK I NIEDOWIERZANIE! GRETA THUNBERG NICZYM JOANNA D’ARC?