Zamachowiec z Ansbach trafił do Europy jako "uchodźca" - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Zamachowiec z Ansbach trafił do Europy jako “uchodźca”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Syryjczyk, który w niedzielę wysadził się w powietrze raniąc 12 osób na terenie niemieckiego Ansbach przed śmiercią złożył przysięgę wierności ISIS. Bawarska policja dowiedziała się o tym z filmu znalezionego w telefonie 27-letniego Syryjczyka.

Na poniedziałkowej konferencji prasowej zwierzchnik bawarskiego MSW Joachim Herrmann przyznał, iż niedoszły morderca zapowiadał „zemstę” na Niemcach. Skłoniło to władze do przyznania kilkanaście godzin po tragedii, że atak miał charakter terrorystyczny.

W mieszkaniu sprawcy funkcjonariusze natrafili na materiały służące do produkcji bomby, między innymi chemikalia.

Syryjczyk przedostał się do Europy jako „uchodźca” w Bułgarii. Ładunek wybuchowy, którego zamierzał użyć na festiwalu muzycznym miał na tyle dużą moc, by zabić wiele osób. Gdy nie udało mu się dostać na koncert, zdetonował bombę na terenie restauracji. Na szczęście okazał się jedyną ofiarą śmiertelną swojego zamachu. Za: pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,166FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy