w ,

Zbigniew Ziobro: “Wyciągamy rękę do współpracy z prezydentem!”

– Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby czterdziestokilkulatkowie mogli ze sobą współpracować; mogę nie tylko w swoim, ale i Solidarnej Polski imieniu wyciągnąć rękę do współpracy z prezydentem – przekonywał podczas konwencji Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Ogmnie jestem szczesliwa , ze wspolpracujecie obaj – dolaczcie jeszcze JAROSLAWA ,ktory ma w zanadrzy mega duzo madrych porad – I TRIO DO W=ZWALCZANIA KORUPCYJNYCH SEKT MELDUJE SIE narodowi polskiemu do WYZWOLENIA Z JARZMA KORUPCJONISTOW I NIE TYLKO – w sadach przewija sie full kategorii szuji ,ktorych nie wolno WAM TOLEROWAC ani z nimi sie cackac -oni nie mieli skrupulow -teraz przyszla kolej na WAS -NASI KOCHANI POLSCY MUSZKIETEROWIE – nie lekajcie sie .niech sie boja ZLODZIEJE I’MAFIOZA’ -ZYCZE powodzenia z calego serca -moze BOG pozwoli doczekac mi chwili ,kiedy bede szla do sadu – TO DO SADU PO SPRAWIEDLIWOSC -tak mi dopomoz BOG !!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Miał być milion na ulicach a był milion na granicach! Oto prawdziwa Polska! Zdjęcia i filmy z akcji #RóżaniecDoGranic

Biczowanie się na ulicy w Niemczech z powodów religijnych jest OK. Publiczne odmawianie różańca w Polsce jest “kontrowersją”