w

ŻENUJĄCY POSŁOWIE PO! Nazwali Kaczyńskiego „małym trollem”, posłów Kukiz’15 „głupkami” i „pajacami”!

Posłanka PO Agnieszka Pomaska prowadziła w serwisie Periscope relację live z posiedzenia Sejmu. Internauci mogli przekonać się, jak rozmawiają ze sobą parlamentarzyści największej opozycyjnej partii. Jaki poziom sobą reprezentują! 

Na nagraniu (ok 1:10) możemy usłyszeć posła Platformy Obywatelskiej (prawdopodobnie Sławomira Nitrasa), który szydzi z Jarosława Kaczyńskiego: „siedzi taki mały troll! gość ma całe państwo a ktoś coś powie z mównicy to ten siedzi i się cieszy”.

Całe wideo jest oburzające. No przecież do jasnej cholery, jeśli to ma być elita rządząca naszą ojczyzną to marna jest przyszłość naszego narodu! Posłowie wybrani w demokratycznych wyborach, kosztujący podatników dziesiątki milionów złotych każdego miesiąca, zachowują się gorzej niż gówniarze z podrzędnego gimnazjum w szemranej dzielnicy! Z jedną różnicą, gdyby na lekcji w gimnazjum darli mordy, uderzali w ławki, bluzgali nauczyciela to najpewniej wylecieliby z tej szkoły. Niestety z Sejmu nie da się ich wygnać, a szkoda. Bo swoim zachowaniem i samymi sobą obrażają godność Sejmu RP.

„Przez sześciu gości od Kukiza. Co za głupki, co za głupki, co za głupki” – podsumowała Pomaska przegrane przez opozycję głosowanie w sprawie wyboru nowego sędziego Trybunału Konstytucyjnego.

Na nich idą pieniądze z Waszych podatków. Wolałbym już oddawać te kilkanaście procent dochodów na meneli stojących pod monopolowym. W końcu to ten sam poziom intelektualny.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Kukiz do Morawieckiego: „Pier*ol się Kornel, zależy ci tylko na karierze syna!”

Apostaci z islamu żyją w Europie w strachu przed mordem ze strony muzułmanów!