Ziemkiewicz: "Dla Niemców szok. Zawsze to oni mordowali innych!" - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Ziemkiewicz: “Dla Niemców szok. Zawsze to oni mordowali innych!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“Dla Niemców szok. Zawsze to oni mordowali innych, odwrotnej sytuacji nie mają przećwiczonej” – napisał na Twitterze Rafał Ziemkiewicz. Spodobało się to wielu osobom, które śledzą jego wpisy na Twitterze, ale spadła również za te słowa na niego ostra krytyka. Również w mediach. Zwracano mu przede wszystkim uwagę, że takie słowa w kontekście świeżej tragedii w której zginęli ludzie są po prostu nie na miejscu. Padła sugestia ze strony dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego, aby Ziemkiewicz skasował swojego tweeta sprawa będzie zamknięta, ale on odpowiedział, że nie widzi powodu.

“Wiem po sobie, że to trudne i szkodzi na ego, ale czasami lepiej przeprosić, skasować i życie toczy się dalej.” – skomentował wpis Ziemkiewicza Stanowski.
“Nie widzę powodu” – odpisał mu Ziemkiewicz.
“Moja siostra dostała z tego centrum handlowego smsa, że ma ubranie do odbioru. Nie zdążyła dojechać. Trochę wrażliwości.” – kontynuował Stanowski.
“To nie ma zwiazku, sorry. Po prostu stwierdzam pewien kulturowy fakt: Niemcy nigdy nie spodziewali się być ofiarami.” – trwał przy swoim Ziemkiewicz.
“Nie lubię Niemców, ale nie rozumiem tej dzikiej satysfakcji z zamachu akurat u nich. Giną niewinni ludzie.” – pisał dalej Stanowski.
“Gdzie Pan widzi w moim wpisie satysfakcję?” – pytał Ziemkiewicz.
“Nie jest wyrażone wprost, po prostu takie wrażenie odniosłem. Może mylne. Na pewno nie widzę współczucia.” – zauważył Stanowski.
“Współczuję rodzinom ofiar, ale przecież ktoś ponosi odpowiedzialność za tę inwazję. I to akurat Niemcy i ich herzlich wilkommen” – wyjaśnił na koniec tej twitterowej wymiany zdań Rafał Ziemkiewicz.

Za: dzienniknarodowy.pl

Mój komentarz: w pełni zgadzam się z Rafałem Ziemkiewiczem.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,130FaniLubię
17,914ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy