Znany zwolennik multi-kulti, tropiciel islamofobii w Europie. Wyszło na jaw, że gwałcił kobiety, w tym niepełnosprawną. - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Znany zwolennik multi-kulti, tropiciel islamofobii w Europie. Wyszło na jaw, że gwałcił kobiety, w tym niepełnosprawną.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Teolog Tariq Ramadan, przez lata kreowany na guru ideologii multi-kulti, profesor europejskich uczelni, został oskarżony o gwałt ze szczególnym okrucieństwem. Urodzony w Genewie zwolennik idei euroislamu został tymczasowo aresztowany przez francuskie służby – informuje „Gazeta Polska Codziennie”.

Jeden z głównych tropicieli islamofobii w Europie jest oskarżony o gwałty i napaść seksualną. Jedną z ofiar Ramadana miała być obywatelka Francji o algiersko-tunezyjskich korzeniach Henda Ayari, niegdyś zwolenniczka radykalnego islamu, obecnie feministyczna aktywistka.

Ayari w październiku ubiegłego roku oskarżyła Ramadana, że ją zgwałcił. Po tej informacji kolejne pięć kobiet potwierdziło, że także one zostały skrzywdzone przez profesora w 2009 i 2012 roku.

Jedna muzułmańska niepełnosprawna konwertytka oskarża Ramadana o gwałt, cztery inne kobiety twierdzą, że będąc jego uczennicami, były przez niego napastowane. Profesora mają pogrążać także obsceniczne SMS-y i wiadomości, które przesyłał przez Skype’a różnym kobietom.

Gazeta przypomina, że Ramadan, który wykładał m.in. na Uniwersytecie Oksfordzkim i Uniwersytecie we Fryburgu, był przez lata kreowany jako wzorzec zwycięstwa polityki multi-kulti, przykład udanej asymilacji islamu z europejskimi wartościami. Jest wnukiem Hasana al-Bany, twórcy zdelegalizowanego Bractwa Muzułmańskiego.

Za: TVP.info, GP Codziennie

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,228FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy