54-letni Fariq Ramadan zajmował się m.in. tropieniem islamofobii w Europie (fot. TT)
w , , ,

Znany zwolennik multi-kulti, tropiciel islamofobii w Europie. Wyszło na jaw, że gwałcił kobiety, w tym niepełnosprawną.

Teolog Tariq Ramadan, przez lata kreowany na guru ideologii multi-kulti, profesor europejskich uczelni, został oskarżony o gwałt ze szczególnym okrucieństwem. Urodzony w Genewie zwolennik idei euroislamu został tymczasowo aresztowany przez francuskie służby – informuje „Gazeta Polska Codziennie”.

Jeden z głównych tropicieli islamofobii w Europie jest oskarżony o gwałty i napaść seksualną. Jedną z ofiar Ramadana miała być obywatelka Francji o algiersko-tunezyjskich korzeniach Henda Ayari, niegdyś zwolenniczka radykalnego islamu, obecnie feministyczna aktywistka.

Ayari w październiku ubiegłego roku oskarżyła Ramadana, że ją zgwałcił. Po tej informacji kolejne pięć kobiet potwierdziło, że także one zostały skrzywdzone przez profesora w 2009 i 2012 roku.

Jedna muzułmańska niepełnosprawna konwertytka oskarża Ramadana o gwałt, cztery inne kobiety twierdzą, że będąc jego uczennicami, były przez niego napastowane. Profesora mają pogrążać także obsceniczne SMS-y i wiadomości, które przesyłał przez Skype’a różnym kobietom.

Gazeta przypomina, że Ramadan, który wykładał m.in. na Uniwersytecie Oksfordzkim i Uniwersytecie we Fryburgu, był przez lata kreowany jako wzorzec zwycięstwa polityki multi-kulti, przykład udanej asymilacji islamu z europejskimi wartościami. Jest wnukiem Hasana al-Bany, twórcy zdelegalizowanego Bractwa Muzułmańskiego.

Za: TVP.info, GP Codziennie

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wściekły atak Betlejewskiego na dziennikarza podczas transmisji NA ŻYWO! [WIDEO]

Cały świat słyszał o Schindlerze. Prawie nikt nie słyszał o dr. Łazowskim – Polaku, który uratował 8 tys. Żydów