Znów zamach w Paryżu? Kierowca zabił dziewczynkę i zranił osiem innych osób! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

Znów zamach w Paryżu? Kierowca zabił dziewczynkę i zranił osiem innych osób!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Jedna ofiara śmiertelna, dwanaście osób rannych – to bilans zdarzenia, do którego doszło na przedmieściach Paryża. Samochód prowadzony przez mężczyznę wjechał do pizzerii położonej na wschód od stolicy Francji.

Śmiertelną ofiarą jest dziewczynka, jednym z poważnie poszkodowanych jej brat. Sprawcą okazał się 39-latek, “obywatel Francji”. W kierowanym przez niego pojeździe znajdowała się broń.

Połowa samochodu znalazła się w restauracji i powaliła wszystkich klientów i personel, którzy byli na drodze – relacjonował jeden ze swiadków w rozmowie z gazetą “Le Parisien”.

Według stacji RTL, zatrzymany po swoim morderczym rajdzie kierowca oznajmił funkcjonariuszem, że jego celem było popełnienie samobójstwa. Najpierw wjechał on samochodem marki BMW w przylegający do pizzerii ogródek, a następnie uderzył w budynek.

Paryż staje się nowym Calais – imigranci z Afryki okupują stolicę Francji!

Do tragedii doszło w Ferte-sous-Jouarre, w okolicy Paryża.

Pierre-Henry Brandet, rzecznik prasowy ministra spraw wewnętrznych Francji, powiedział, że nie można zupełnie wykluczyć motywu terrorystycznego, ale obecnie nic na to nie wskazuje. W okolicy, gdzie doszło do zdarzenia, policja przeprowadza wzmożone kontrole drogowe.

Źródło: rmf24.pl. onet.pl, pch24.pl

To co się dzieje w Paryżu przypomina WOJNĘ! Nagrania wideo z ostatniego tygodnia

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,709FaniLubię
18,055ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy