Znów zamach w Paryżu? Kierowca zabił dziewczynkę i zranił osiem innych osób!

0
14384

Jedna ofiara śmiertelna, dwanaście osób rannych – to bilans zdarzenia, do którego doszło na przedmieściach Paryża. Samochód prowadzony przez mężczyznę wjechał do pizzerii położonej na wschód od stolicy Francji.

Śmiertelną ofiarą jest dziewczynka, jednym z poważnie poszkodowanych jej brat. Sprawcą okazał się 39-latek, “obywatel Francji”. W kierowanym przez niego pojeździe znajdowała się broń.

Połowa samochodu znalazła się w restauracji i powaliła wszystkich klientów i personel, którzy byli na drodze – relacjonował jeden ze swiadków w rozmowie z gazetą “Le Parisien”.

Według stacji RTL, zatrzymany po swoim morderczym rajdzie kierowca oznajmił funkcjonariuszem, że jego celem było popełnienie samobójstwa. Najpierw wjechał on samochodem marki BMW w przylegający do pizzerii ogródek, a następnie uderzył w budynek.

Paryż staje się nowym Calais – imigranci z Afryki okupują stolicę Francji!

Do tragedii doszło w Ferte-sous-Jouarre, w okolicy Paryża.

Pierre-Henry Brandet, rzecznik prasowy ministra spraw wewnętrznych Francji, powiedział, że nie można zupełnie wykluczyć motywu terrorystycznego, ale obecnie nic na to nie wskazuje. W okolicy, gdzie doszło do zdarzenia, policja przeprowadza wzmożone kontrole drogowe.

Źródło: rmf24.pl. onet.pl, pch24.pl

To co się dzieje w Paryżu przypomina WOJNĘ! Nagrania wideo z ostatniego tygodnia

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here