30 budynków na świecie rozbłyśnie na biało-czerwono na 100-lecie niepodległości!

1
3718

– Mogę zdradzić, że 11 listopada między innymi figura Chrystusa w Rio de Janeiro będzie podświetlona na biało-czerwono, również Krzywa Wieża w Pizie, piramidy egipskie. Tych obiektów będzie ponad 30 na całym świecie. Burdż Chalifa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – jeden z najwyższych budynków na świcie – powiedział w „Kwadransie politycznym” wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk.

Szymon Szynkowski vel Sęk, wiceminister spraw zagranicznych, mówił o światowych obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Podkreślił, że najbardziej widocznym przejawem święta będzie akcja podświetlania budynków i różnych ważnych miejsc na całym świecie na kolor biało-czerwony.

ZAPRASZAM: Pieśni Patriotyczne

– Mogę zdradzić, że 11 listopada między innymi figura Chrystusa w Rio de Janeiro będzie podświetlona na biało-czerwono, również Krzywa Wieża w Pizie, piramidy egipskie. Tych obiektów będzie ponad 30 na całym świecie. Burdż Chalifa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – jeden z najwyższych budynków na świcie – mówił wiceszef MSZ. Wyraził on nadzieję, że to pozwoli rozpropagować naszą radość na cały świat. //TVP.info

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here