w

500 plus w praktyce. Piła w ciąży na umór, teraz chce odzyskać Mikołajka.

Zachowanie 28-letniej Magdaleny Kurek, które pokazały media, wstrząsnęło Polską. W sierpniu ubiegłego roku kobieta będąc w 8. miesiącu ciąży chodziła pijana po poznańskich ulicach. Dziś deklaruje, że nie pije, i wraz z mężem chce odzyskać prawa do opieki nad swoim półrocznym synem Mikołajem, który przyszedł na świat mając 0,5 promila alkoholu. Chłopiec prawie nie widzi na oczka, przebywa obecnie w pogotowiu rodzinnym.

Mając świadomość, że tacy ludzie będą mnożyć swoje geny tylko po to aby dostawać do ręki po kilka tysięcy złotych miesięcznie z moich podatków, to CHCE MI SIĘ PŁAKAĆ. Powinny w polskim prawie pojawić się odpowiednie narzędzia do walki z taką patologią, kobieta, która w 8 miesiącu ciąży chodzi nawalona wódą powinna być przymusowo sterylizowana.

Moim zdaniem rozdawanie ludziom pieniędzy do ręki to jeden z najgorszych pomysłów rządu Prawa i Sprawiedliwości, można to było zrobić inaczej, poprzez odpisy od podatku, bądź w postaci bonów edukacyjnych na książki, przybory szkolne czy ubranka dla dzieci. Wyeliminowałoby to taką patologię!

5 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Dość milczenia! Kukiz’15 przypomina o LUDOBÓJSTWIE WOŁYŃSKIM! Projekt ustawy ustanawiającej 11 lipca Narodowym Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez OUN-UPA w Sejmie!

„Nigdy więcej jednokulturowych społeczeństw, naszym celem jest wymieszanie!”