Absurd czy szczyt nienawiści? Feministki przeciwne ustawie „Za życiem” wyrywają nogi lalkom... - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Absurd czy szczyt nienawiści? Feministki przeciwne ustawie „Za życiem” wyrywają nogi lalkom…

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Coś takiego mogły wymyślić tylko skrajnie lewackie aktywistki wrogie ochronie życia poczętego. Chociaż jeszcze niedawno feministki sprzeciwiały się ustawie „Stop Aborcji”, gdyż – jak przekonywały – zakazowi aborcji nie towarzyszyłoby wsparcie dla matek z chorymi dziećmi, to dziś w szalony sposób protestują przeciwko zapisom zakładającym pomoc dla rodzin.

Co prawda ciężko uznać ustawę „Za życiem” realnym wsparciem dla rodzin mających chore dzieci, gdyż jednorazowe wsparcie w wysokości 4 tys. zł pomoże w opiece nad niepełnosprawnym przez kilka tygodni, a może nawet dni. Mimo tego jest to krok w dobrą stronę. Protestowanie przeciwko rządowej pomocy byłoby uzasadnione tylko wtedy, gdyby domagano się wyższego wymiaru wsparcia.

Feministki nie krytykują jednak wyłącznie zbyt małej kwoty wsparcia. Nie podoba im się sam fakt zachęcania do rodzenia chorych dzieci, niezależnie od tego ile pieniędzy z budżetu trafiłoby do potrzebujących. Sprzeciwiają się również funkcjonującemu w ustawie się pojęciu „dziecko w fazie prenatalnej”. Zwolenniczki aborcji uważają, że to furtka do zakazu aborcji, do której dostosowane zostaną inne ustawy. 4 tys. zł wsparcia traktują nie jako pomoc, a zapłatę za cierpienie.

Lewacy pikietujący w niedzielę pod Pałacem Prezydenckim zebrali się tam w ramach akcji „rząd bawi się nami jak lalkami”. Owe lalki były z resztą popularnym na manifestacji rekwizytem, który doskonale pokazał wrażliwość feministek. Z nienawiści do rządu wyrywały one lalkom i pluszowym misiom ręce, nogi i głowy. „Najlepiej bez głów, bo my przecież nie myślimy, jesteśmy sterowane!” – pisały o akcji jej organizatorki.

Niektóre zabawki oprócz defragmentacji były również wymalowane na krwawe kolory i zawierały kartki z „ceną” 4 tys. zł oraz napisami pokroju: „super oferta! tylko dziś!!! 4000,- za agonię!”.

Za: pch24.pl, źródło: FB, naTemat.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,224FaniLubię
17,874ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy