w

ABSURD! Włoskie władze fundują islamskim imigrantom darmowe wycieczki!

To absurd! Zupełne szaleństwo! Ilu Włochów nie pojedzie w tym roku na urlop – pytają działacze włoskiej narodowej Forza Nuova (Nowej Siły).

W regionie Apulii, gdzie ponad połowa młodych ludzi w wieku od 18 do 35 to bezrobotni; gdzie wiele włoskich rodzin żyje poniżej granicy ubóstwa i liczba ta wzrasta: gdzie istnieje poważne załamanie demograficzne; gdzie wielu młodych ludzi emigruje w inne miejsca w poszukiwaniu pracy; gdzie nasze rolnictwo jest na kolanach wraz z tysiącami rolników – co robi rada regionu? Trwoni nasze pieniądze, by zabrać „na wakacje” imigrantów i pokazać im „perły” naszej ziemi.

ZOBACZ: Włochy doświadczają kolejnej fali islamistów; wkrótce może dojść do destabilizacji kraju

Mówimy o projekcie „Integruj się … Odkryj Apulię”, projekt rady regionu Apulia, wykonywany przez Stowarzyszenie Wolontariuszy „Angels of Life”, który to projekt obejmuje organizację trzydniowej turystycznej / kulturalnej wycieczki dla 50 imigrantów, których celem jest odwiedzenie: Brindisi Ostuni, Otranto, Santa Maria di Leuca – Salento i Vieste.

Nie możemy spokojnie patrzeć na to, że nasi rodacy są ignorowani, podczas gdy instytucje i politycy obwożą po kraju swoich ukochanych „imigrantów” wokół Apulii, jak gdyby byli oni płacącymi za to turystami! Istnieje wiele innych priorytetów! Inne pilne potrzeby! Nasi ludzie cierpią, a oni wola obcych!

Kiedyś były obozy morskie dla włoskich dzieci, których na to nie stać, a teraz … nie – są inne potrzeby. To całkowita dekadencja! Nasza walka zaostrza się. Staje się coraz bardziej niezbędna dla Włochów. Forza Nuova, po pierwsze Włosi!

ZOBACZ: 50,4 mld koron! Tyle w tym roku wyda szwedzki rząd na utrzymanie islamskich imigrantów!

Za: dzienniknarodowy.pl, źródło: Forza Nuova Apulia

Szwajcaria wycofała wniosek o akcesję do UE. Oto efekt kierowania Unią przez Tusków, Schulzów i innych Junckerów

Tureccy imigranci w Niemczech: Islam stoi ponad prawem niemieckim!